Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AwayMessage 1.1 - Mobile

Kategoria: SMS / MMS / Fax
Producent: Captainkrtek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.03.2011
Rozmiar: 17 kB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 142

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AwayMessage 1.1 - Mobile

AwayMessage to nie wielki i bardzo prosty w działaniu program, który po aktywowaniu w tle odpowiada automatycznie na wszystkie nie odebrane połączenia wiadomością sms. Od teraz już nie musisz martwić się, że ktoś dzwoni a ty nie zdążyłeś odebrać ponieważ byłeś czymś zajęty. Aplikacja AwayMessage odeślę automatycznie zdefiniowaną wcześniej wiadomość do rozmówcy.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne SMS / MMS / Fax

 • WebSMS 3.6.1

  WebSMS to aplikacja na platformy Android za pomocą, której możemy wysłać darmowe smsy za pośrednictwem bramek internetowych.

 • T.99 (S60v3)

  T.99 jest to druga wersja świetnego programu T99, który służy do zamiany znaków diaktrycznych na zwykłe znaki, co wpływa na długość wiadomości tekstowej.

 • SMS Anywhere Standard Edition for S60 1st 1.40

  SMS Anywhere Standard Edition to narzędzie do zdalnego zarządzania wiadomościami tekstowymi.

 • SMS Forwarder Lite S60 2nd edition v1.01

  SMS Forwarder Lite to uproszczona i darmowa wersja programu służącego do automatycznego przekazywania wiadomości tekstowej na inny nr telefonu.

 • Magic Message Manager 1.1 (Symbian S80)

  Narzędzie Magic Message Manager przeznaczone jest do filtrowania wiadomości SMS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AwayMessage 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ