Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Opera Mobile 11.1 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Opera Software ASA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.03.2011
Rozmiar: 12 MB
System operacyjny: Android 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 670

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Opera Mobile 11.1 - Mobile

Opera Mobile to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych wyposażonych w system Android. Autorzy zapewniają, że Opera Mobile na platformę Android jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer. Kiedy użytkownik wybiera w przeglądarce dany adres, Opera Mobile łączy się z serwerem, który dostosowuje strony do wyświetlania na ekranie telefonu. Dodatkowo strony przesyłane z serwera są kompresowane (nawet do 90%), co znacznie ułatwia ich ładowanie na telefonie oraz zmniejsza ilość pobieranych danych. Transmisja jest szyfrowana algorytmem RC4 wyposażonym w klucz 256-bitowy. Dodatkowo istnieje możliwość synchronizacji zakładek między Opera Mobile a Operą zainstalowaną w komputerze lub między dwoma Operami używanymi w telefonie. Jest to całkowicie darmowa wersja.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli nie zainstalowałeś SDK Android to program umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera w programie lokalizujemy plik *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Minimo 0.2 (Windows Mobile)

  Aplikacja o nazwie Minimo stworzona na systemy Windows Mobile to przeglądarka mobilna oparta na rozwiązaniach zaczerpniętych z popularnego Firefoxa.

 • Webby Mobile 2.6 WM

  Webby Mobile to kolejna z prostych i praktycznych przeglądarek na platformy Windows Mobile. Przeglądarka zawiera wiele funkcji znanych dotychczas z przeglądarek na komputery pc, jak choćby zakładki.

 • DroidSurfing 1.2.1

  DroidSurfing to kolejna wersja całkowicie darmowej przeglądarki na systemy Android.

 • Opera Mini 5 Windows Mobile

  Opera Mini mobile to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych. Warunkiem działania programu Opera Mini 5 jest posiadanie Windows Mobile. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na telefon jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Opera Mobile 11.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ