Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Business Calendar 1.1.6.0 - Mobile

Kategoria: Przeglądarki WWW / WAP
Producent: Mikado Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 15.08.2011
Rozmiar: 430 kB
System operacyjny: Android 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 213

Brak

Opis Business Calendar 1.1.6.0 - Mobile

Business Calendar to alternatywna wersja zwykłego kalendarza jakiego znajdziemy w systemie Android. Aplikacja doskonale organizuje zadania i spotkania do wykonania na co dzień, jest przejrzysta i funkcjonalna. Wszelkie informacje zapisane do kalendarza na komputerze PC synchronizują się automatycznie z kalendarzem na telefonie uaktualniając wszelkie wpisy. Program kosztuje 4 euro.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Przeglądarki WWW / WAP

 • Opera Mini

  Opera Mini to przeglądarka służąca do przeglądania stron internetowych na telefonach komórkowych.

 • Teashark 0.9

  Teashark jest przeglądarką internetową dla urządzeń mobilnych powstałą na bazie silnika Safari 3.

 • Skyfire S60v3

  Skyfire to wszechstronna i bardzo sprawnie działająca przeglądarka na telefony komórkowe. Program doskonale sobie radzi z wyświetlaniem zarówno prostych stron HTML jak i skomplikowanych i zbudowanych z wykorzystaniem nowych technologi np. Flash.

 • Opera Mini 5 Windows Mobile

  Opera Mini mobile to przeglądarka internetowa przeznaczona do użytku na telefonach komórkowych. Warunkiem działania programu Opera Mini 5 jest posiadanie Windows Mobile. Autorzy zapewniają, że Opera Mini na telefon jest w swych możliwościach identyczna z wersją na komputer.

 • Opera Mobile 8.65 (S60 1st)

  Opera Mobile to jedna z najlepszych przeglądarek internetowych stworzonych na potrzeb urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Business Calendar 1.1.6.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ