Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pandora Radio 1.5.4 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Pandora
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.03.2011
Rozmiar: 1,4 MB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 460

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pandora Radio 1.5.4 - Mobile

Pandora Radio jest spersonalizowaną aplikacją, która poprzez połączenie on-line przesyła bezpośrednio muzykę na twój telefon z Androidem. Wystarczy wpisać w oknie wyszukiwania programu ulubionego artystę bądź tytuł piosenki a Pandora Radio znajdzie automatycznie stację w sieci, która najczęściej gra wpisany przez nas utwór bądź taki rodzaj muzyki jaki do niego należy. Pandora Radio po rejestracji tworzy konto użytkownika, tak więc każdy rodzaj stacji możemy dodawać do listy, która jest potem dostępna po zalogowaniu się także na innym urządzeniu.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli nie zainstalowałeś SDK Android to program umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera w programie lokalizujemy plik *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe.

Podobne Pozostałe

 • Ping 1.0 (S60 3rd)

  Ping to niewielka, ale użyteczna aplikacja do sprawdzania opóźnień między użytkownikiem, a zdalnym hostem.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP1)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • SmartGet 2.50

  SmartGet to przydatna aplikacja umożliwiająca pobieranie plików z Internetu.

 • Spb Online 1.1

  Zestawienie usług online zawierające TV, radio, nowości, pogodę, gry online i katalog połączone w jedną aplikację optymalizowaną specjalnie dla smartfonów.

 • Elecont Weather WM 1.0.525

  Elecont Weather to aplikacja, która umożliwia wyświetlenie prognozy pogody wprost na ekranie startowym urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pandora Radio 1.5.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ