Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Network Counter (Android) 1.3 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: mapeapps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2011
Rozmiar: 152 kB
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 142

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Network Counter (Android) 1.3 - Mobile

Network Counter jest bogato wyposażonym analizatorem do monitorowania ruchu sieciowego na systemy Android. Program wyświetla statystyki osobno dla połączeń realizowanych w oparciu o WiFi oraz osobno dla połączeń mobilnych. Dzięki Network Counter można np. sprawdzić jaki ruch sieciowy generują poszczególne aplikacje. Narzędzie może okazać się pomocne podczas pobierania dużych ilości danych przy pomocy połączeń 2G/3G/4G. Aplikacja jest darmowa.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Pozostałe

 • RSSManager 1.0.0

  RSSManager to darmowa aplikacja do pobierania wiadomości z kanałów RSS dla urządzeń mobilnych.

 • iRibbit Plus 2.0 (iPhone)

  iRibbit Plus pozwala na korzystnie z serwisu eBay za pośrednictwem iPhona.

 • Macromedia Flash Player 7

  Macromedia Flash Player to wtyczka do przeglądarki Pocket IE pozwalająca odtwarzać pliki Flash.

 • Red Torrent Lite 11.8.5

  Red Torrent Lite to kolejny klient plików torrent na systemy Android. Dzięki możliwości pobierania z sieci nawet dużych plików od teraz twój telefon stanie się przenośnym platformą multimedialną.

 • tTorrent Lite 0.7.2

  tTorrent Lite to aplikacja na platformy Android umożliwiająca pobieranie obszernych plików z sieci w oparciu o pliki torrent.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Network Counter (Android) 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ