Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DynDNS 1.2.2 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Neil Boyd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2011
Rozmiar: 29 kB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 164

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DynDNS 1.2.2 - Mobile

Program DynDNS umożliwia stworzenie odpowiedniej domeny a następnie przypisanie jej do adresu IP telefonu znajdującego się w sieci. DynDNS na platformę Android pozwala "odszukać" adres IP urządzenia w internecie nawet jeżeli adres IP się zmienia z każdym połączeniem. Aplikacja korzysta ze standardowego procesu przypisywania domen, jest nie wielka bo zajmuje tylko 25 kB w dodatku można korzystać z niej całkowicie bezpłatnie.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Pozostałe

 • SIC! FTP 1.0

  SIC! FTP to prosty klient FTP dla telefonów komórkowych z systemem Symbian trzeciej generacji.

 • Facebook 1.0.0.7

  Facebook 1.0.0.7 to świetna aplikacja dla posiadaczy konta w serwisie Facebook.

 • WinMobile Torrent 2.1

  WinMobile Torrent to ciekawa propozycja dla osób przyzwyczajonych do regularnego ściągania plików poprzez popularne torrenty. Dzięki tej aplikacji stworzonej na systemy Windows Mobile, pobieranie ulubionych utworów muzycznych, filmów czy programów może odbywa się wprost na Pocket PC.

 • Mobile Web Server 1.5 beta (S60 3rd FP1)

  Mobile Web Server uruchamia serwer WWW na telefonie komórkowym.

 • SmartGet 2.50

  SmartGet to przydatna aplikacja umożliwiająca pobieranie plików z Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DynDNS 1.2.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ