Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AutoShare 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Michael Haar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.06.2011
Rozmiar: 348 kB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 96

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AutoShare 1.0 - Mobile

AutoShare to program który umożliwi ci w prosty i wygodny sposób udostępniać zawartości takie jak artykuły, linki, zdjęcia oraz filmy video znajdujące się na stronach internetowych. Aplikacja działa pod kontrolą systemów Android a treści możemy przesyłać poprzez email, ftp lub http. Wszystko dzieje się automatycznie, wystarczy raz wprowadzić np. listę adresów email aby późnej za pomocą 1 kliknięcia udostępnić zawartość. AutoShare jest darmowy.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Pozostałe

 • pRSSreader 1.3.4

  Narzędzie pRSSreader za darmo w wersji na systemy Windows Mobile jest doskonałym rozwiązaniem aby być ciągle na bieżąco z najnowszymi informacjami przy użyciu naszych Pocket PC.

 • Elecont Weather WM 1.0.525

  Elecont Weather to aplikacja, która umożliwia wyświetlenie prognozy pogody wprost na ekranie startowym urządzenia pracującego pod kontrolą systemu Windows Mobile.

 • PicturesFTPs 1.0

  PicturesFTPs stworzona na platformy Windows Mobile to kolejna nie wielka i praktyczna aplikacja napisana przez znanego nam autora Vincena Collura’e.

 • Friend Mobilizer (Smartphone)

  Friend Mobilizer to program, dzieki któremu będziemy mieli dostęp do serwisu Facebook prosto z naszego telefonu!

 • NewsCopier for Symbian 2.0

  NewsCopier to funkcjonalny czytnik kanałów RSS dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AutoShare 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ