Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhotoMath - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Microblink
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.05.2015
Rozmiar: 4.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 72

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PhotoMath - Mobile

PhotoMath to niezwykle innowacyjna aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android. Zdaniem producenta, firmy Microblink to najinteligentniejszy kalkulator dostępny obecnie na rynku aplikacji mobilnych. Na czym polega jego innowacyjność? Całość korzysta z wbudowanej w nasz smartfon kamery. System działania jest prosty. Po zainstalowaniu PhotoMath robimy zdjęcie równania matematycznego, z którym nie możemy sobie poradzić. Po poprawnym jego zeskanowaniu aplikacja rozwiązuje je za nas!

Całość jest niezwykle prosta w obsłudze i przede wszystkim skuteczna. Dodatkowo intuicyjny interfejs nie powinien sprawić problemu nawet tym nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Program może stać się nieocenioną pomocą podczas konieczności szybkiego rozwiązania trudnych zadań matematycznych bez dostępu do wzorów czy innych pomocy naukowych. Całość wspiera wszystkie podstawowe dziedziny matematyki w dalszym ciągu jest rozwijana, aby obsługiwała coraz to więcej wzorów i zagadnień.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.1 lub nowszej.

Podobne Matematyka i fizyka

 • Słownik Ortograficzny

  Słownik Ortograficzny przydaje się w wielu sytuacjach. Niestety nie zawsze mamy możliwość zabrania go ze sobą. Teraz dzięki aplikacji mobilnej Słownik Ortograficzny już nigdy nie będziemy mieć tego problemu!

 • Francuski -Ucz się i rozmawiaj

  Francuski - ucz się i rozmawiaj to prosta w obsłudze aplikacja, która pomoże nam w nauce języka francuskiego.

 • Zadane.pl

  Zadane.pl to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android stworzona specjalnie z myślą o uczniach.

 • Prawo jazdy Testy B

  Prawo jazdy testy B to świetna i przede wszystkim darmowa aplikacja, która pomoże nam przygotować się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii B. Ogromna baza pytań oraz wygodny interfejs z pewnością ułatwią naukę.

 • Timetable

  Timetable, czyli po prostu plan lekcji to aplikacja, która w czasie roku szkolnego będzie Twoim wiernym kompanem w czasie zajęć szkolnych. Dzięki niej już nigdy nie zapomnisz jakie przedmioty masz danego dnia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhotoMath - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ