Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Weight Chart v2 1.0.7 - Mobile

Kategoria: Kalkulatory
Producent: aitorTheRed
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2011
Rozmiar: 113 kB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 69

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Weight Chart v2 1.0.7 - Mobile

Weight Chart v2 to prosta i wygodna aplikacja służąca do monitorowania zmian w wadze naszego ciała poprzez wprowadzenie każdego dnia odpowiednich danych. Następnie za pomocą tych danych program generuje wykresy, które możemy wyeksportować do pliku csv, png. Aplikacja zlicza także nasze BMI. Producent udostępnia Weight Chart v2 całkowicie za free.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Kalkulatory

 • Safe Sex Calculator 1.2

  Jakie jest ryzyko wystąpienia ciąży, jeżeli uprawiałaś dzisiaj sex? Dzięki aplikacji Safe Sex Calculator będziesz mogła sprawdzić na ile jest prawdopodobne zajście w ciąże w oparciu o wyliczenie odpowiednich przedziałów czasowych.

 • SPL Meter FREE 3.3

  SPL Meter FREE to nie typowy program służący do pomiaru natężenia dźwięku otoczenia na platformach Android.

 • Currency Converter for Android 1.8.0

  Currency Converter to aplikacja, która może okazać się niezbędna podczas wszelkich zagranicznych wyjazdów ale i nie tylko

 • FarmVille Timer Free 0.8

  FarmVille Timer jest prostą aplikacją odmierzającą czas zaprojektowaną specjalnie pod jedną najpopularniejszych obecnie aplikacji FarmVille.

 • Android Biorythms 1.2.8

  Android Biorythms to prosta aplikacja, która umożliwi nam obliczenie dziennego biorytmu. Do programu wystarczy wprowadzić datę urodzenia a następnie wybrać z pośród czterech rodzajów biorytmu: Intelektualny, psychiczny, emocjonalny oraz uśredniony.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Weight Chart v2 1.0.7 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ