Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Currency Converter for Android 1.8.0 - Mobile

Kategoria: Kalkulatory
Producent: Rudolf Halmi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Rozmiar: 397 kB
System operacyjny: Android 1.5 Cupcake, 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 90

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Currency Converter for Android 1.8.0 - Mobile

Currency Converter to aplikacja, która może okazać się niezbędna podczas wszelkich zagranicznych wyjazdów ale i nie tylko. Funkcjonalne narzędzie precyzyjnie przelicza waluty - a jego działanie opiera się na trzech różnych ekranach. Pierwszy służy do konwersji z jednej waluty na drugą, drugi to pełna lista dostępnych walut natomiast trzeci to lista walut do edycji lub dodania nowych pozycji. Warto wypróbować ten program z uwagi na łatwość obsługi a także fakt, że jest darmowy.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Kalkulatory

 • Safe Sex Calculator 1.2

  Jakie jest ryzyko wystąpienia ciąży, jeżeli uprawiałaś dzisiaj sex? Dzięki aplikacji Safe Sex Calculator będziesz mogła sprawdzić na ile jest prawdopodobne zajście w ciąże w oparciu o wyliczenie odpowiednich przedziałów czasowych.

 • Calories Tracker 1.7

  Calories Tracker to najprostszy sposób na śledzenie spożywanych i spalanych podczas ćwiczeń kalorii.

 • FarmVille Timer Free 0.8

  FarmVille Timer jest prostą aplikacją odmierzającą czas zaprojektowaną specjalnie pod jedną najpopularniejszych obecnie aplikacji FarmVille.

 • aCar 2.5.5

  aCar to funkcjonalna i rozbudowana aplikacja na platformy Android, która pozwoli ci zapanować nad wydatkami związanymi z twoim samochodem.

 • ConverterAN Pro 1.0.47

  ConverterAN Pro to profesionalna aplikacja na platformy Android służąca do konwersji najpopularniejszych na świecie jednostek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Currency Converter for Android 1.8.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ