Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ConverterAN Pro 1.0.47 - Mobile

Kategoria: Kalkulatory
Producent: Fann Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 422 kB
System operacyjny: Android 1.6 Donut, 2.0 Eclair, 2.1 Eclair, 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 91

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ConverterAN Pro 1.0.47 - Mobile

ConverterAN Pro to profesionalna aplikacja na platformy Android służąca do konwersji najpopularniejszych na świecie jednostek. Program potrafi przeliczać m.in: przyspieszenie, powierzchnie, energie, zużycie paliwa, długości, ciśnienie, prędkość, temperaturę oraz wiele wiele innych. Dostępna wersja jest na licencji DEMO, natomiast aby korzystać z pełnej wersji programu należy zapłacić 11$.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: Instalacja zarówno w systemie Windows 7/XP przebiega bezproblemowo, przy użyciu dołączonych sterowników. Plik instalacyjny można przesłać do telefonu przy pomocy połączenia kablem usb, bluetooth np. z komputera na telefon, lub z innego telefonu na telefon lub po prostu umieścić plik *.apk (odpowiednik pliku Java *.jar) z aplikacją na karcie pamięci poprzez czytnik kart. Metoda nr.1 (na telefonie – bez użycia komputera) Umieszczamy plik *.apk w pamięci telefonu lub na karcie pamięci. Wchodzimy do menadżera plików, uruchamiamy plik. Gdy pojawi się komunikat, że nie można instalować aplikacji z nieznanego źródła należy wejść w ustawienia - > aplikacje i zaznaczyć Nieznane źródła. Ponownie uruchamiamy plik *.apk (aplikacji), tym razem zatwierdzamy Tak, i klikamy install, gotowe. Metoda nr.2 (instalacja wprost z komputera) Pobieramy program ze strony www.androidcommander.com, instalujemy i uruchamiamy. Jeżeli uprzednio nie zainstalowałeś programu SDK Android to program android commander umożliwi pobranie go i zainstalowanie. Po instalacji za pomocą menadżera plików w programie lokalizujemy plik o rozszerzeniu *.apk a następnie uruchamiamy i wybieramy Regular installation, gotowe – aplikacja została zainstalowana na twoim telefonie.

Podobne Kalkulatory

 • Calories Tracker 1.7

  Calories Tracker to najprostszy sposób na śledzenie spożywanych i spalanych podczas ćwiczeń kalorii.

 • FarmVille Timer Free 0.8

  FarmVille Timer jest prostą aplikacją odmierzającą czas zaprojektowaną specjalnie pod jedną najpopularniejszych obecnie aplikacji FarmVille.

 • Safe Sex Calculator 1.2

  Jakie jest ryzyko wystąpienia ciąży, jeżeli uprawiałaś dzisiaj sex? Dzięki aplikacji Safe Sex Calculator będziesz mogła sprawdzić na ile jest prawdopodobne zajście w ciąże w oparciu o wyliczenie odpowiednich przedziałów czasowych.

 • aCar 2.5.5

  aCar to funkcjonalna i rozbudowana aplikacja na platformy Android, która pozwoli ci zapanować nad wydatkami związanymi z twoim samochodem.

 • Weight Chart v2 1.0.7

  Weight Chart v2 to prosta i wygodna aplikacja służąca do monitorowania zmian w wadze naszego ciała poprzez wprowadzenie każdego dnia odpowiednich danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ConverterAN Pro 1.0.47 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ