Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Złap taxi - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Złap taxi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.02.2015
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 23

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Złap taxi - Mobile

Często zdarza Ci się, że po ciężkiej sobotniej nocy chciałbyś jak najszybciej dotrzeć do domu, a okazało się, że przed chwilą uciekł ostatni nocny, po taksówkę zaś nie można się dodzwonić? Nie załamuj się! Jest aplikacja mobilna Złap Taxi, która wybawi z tego typu opresji. Dzięki niej bezproblemowo zamówisz taksówkę, gdziekolwiek jesteś. Bez konieczności oczekiwania na połączenie z dyspozytorem. Wystarczy mieć aktywne połączenie z internetem.

Aplikacja, dzięki wbudowanemu lokalizatorowi GPS odnajduje Twoją pozycję i pokazuje dostępne w okolicy, wolne samochody. Wystarczy kliknąć zamawiam, aby jeden z nich podjechał pod adres, pod którym aktualnie się znajdujesz. Całość dysponuje aktualnymi cennikami firm taksówkarskich i działa łącznie w ponad 70 miastach na całym świecie (w Polsce jest to obecnie wyłącznie Warszawa, niemniej jednak twórcy w najbliższym czasie przewidują dodanie kolejnych większych miast) zrzeszając prawie 400 firm taksówkarskich. Z aplikacją Złap Taxi już nigdy nie będziesz miał problemów z dotarciem w wybrane miejsce.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.5 lub nowszej. 

Podobne Transport

 • Motostat

  Motostat to prosta w obsłudze aplikacja mobilna dla systemu android, która pomoże Ci policzyć wszystkie wydatki związane z posiadanymi pojazdami.

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

 • Punkty karne

  Jeśli nie chcemy niepotrzebnie spędzać czasu przed komputerem w poszukiwaniu wiarygodnych danych na temat ilości punktów oraz wysokości kwoty mandatów dotyczących różnego rodzaju wykroczeń drogowych to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną o nazwie Punkty karne.

 • ORLEN Mobile

  Planujesz podróż po Polsce i chciałbyś o niczym nie zapomnieć? W czasie wyprawy w nieznane warto wiedzieć, gdzie położone są nasze ulubione stacje benzynowe. Jeśli często tankujesz na stacjach paliw PKN Orlen to aplikacja ORLEN Mobile jest właśnie dla Ciebie.

 • Auto Bluetooth

  Auto Bluetooth to aplikacja pomocna kierowcom, którzy często rozmawiają przez telefon. Dzięki niej nasz smartfon zaoszczędzi spore ilości energii poprzez automatyczne włączanie i wyłączanie Bluetootha.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Złap taxi - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ