Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Taryfikator Mandatów 2013 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: K&M Silesia Developers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Taryfikator Mandatów 2013 - Mobile

taryfikator1Każdy kierowca z pewnością chciałby unikać mandatów. Najprostszym sposobem jest po prostu nie łamać przepisów ruchu drogowego. Niestety czasem nawet najlepszym kierowcom, często nawet nieświadomie zdarzy się jakaś wpadka. Taryfikator mandatów zmienia się dość często i nie każdy wie jaka kara grozi za dane wykroczenie.

Jeśli chcesz być na bieżąco, wystarczy pobrać aplikację dla urządzeń mobilnych z systemem Android o nazwie Taryfikator Mandatów. Ta w niezwykle przejrzysty sposób przedstawi kwoty oraz ilość punktów, jakie grożą nam za popełnione wykroczenia. Najnowsza wersja taryfikatora obowiązuje od stycznia 2013 roku. Warto więc wiedzieć co grozi nam na przykład za przekroczenie prędkości, rozmowę przez telefon w czasie jazdy, czy chociażby wyprzedzanie na pasach.

Całość została okraszona przejrzystą grafiką, a intuicyjne menu nie pozwoli się zgubić nawet tym nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Warto dodać, że aplikacja dostępna jest także w wersji niemieckojęzycznej.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Transport

 • ORLEN Mobile

  Planujesz podróż po Polsce i chciałbyś o niczym nie zapomnieć? W czasie wyprawy w nieznane warto wiedzieć, gdzie położone są nasze ulubione stacje benzynowe. Jeśli często tankujesz na stacjach paliw PKN Orlen to aplikacja ORLEN Mobile jest właśnie dla Ciebie.

 • Auto Bluetooth

  Auto Bluetooth to aplikacja pomocna kierowcom, którzy często rozmawiają przez telefon. Dzięki niej nasz smartfon zaoszczędzi spore ilości energii poprzez automatyczne włączanie i wyłączanie Bluetootha.

 • Paliwko

  Planując daleką podróż, dobrze wiedzieć jest, gdzie po drodze znajdują się stacje benzynowe. Już teraz, dzięki nowej aplikacji mobilnej PALIWKO przeznaczonej na urządzenia z systemem Android, nie musimy zapisywać tych informacji na kartce przed wyjazdem.

 • Przepisy Drogowe

  Przepisy Drogowe to prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń z systemem Android, w której znajdziemy wszystkie aktualne przepisy związane z kodeksem drogowym. Proste w obsłudze menu oraz intuicyjne sterowanie ułatwią obsługę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • Punkty karne

  Jeśli nie chcemy niepotrzebnie spędzać czasu przed komputerem w poszukiwaniu wiarygodnych danych na temat ilości punktów oraz wysokości kwoty mandatów dotyczących różnego rodzaju wykroczeń drogowych to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną o nazwie Punkty karne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Taryfikator Mandatów 2013 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ