Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Targeo.mobi 2.2 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: INDIGO SP. Z O.O.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 283

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Targeo.mobi 2.2 - Mobile

targeomobi1Targeo.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów z interaktywnymi mapami Polski. Dzięki niemu możemy sprawdzić interesujący nas rejon, wyznaczyć trasę z punku A do punktu B, sprawdzić dokładny rozkład komunikacji miejskiej dla wybranych miast, natężenie ruchu o danej godzinie także dla dróg lokalnych oraz przejrzeć listę wielu tzw. punków POI (banki, bankomaty, szpitale, stacje benzynowe, restauracje, komisariaty itd.).

Już teraz nie musisz mieć dostępu dostępu do komputera, by móc skorzystać z szerokiej gamy funkcji Targeo. To za sprawą darmowej aplikacji dla urządzeń mobilnych z systemem Android o nazwie Targeo.mobi. Umożliwia ona korzystanie z map zarówno na smartfonach, jak i tabletach. Nie zabraknie możliwości wyszukiwania adresów oraz interesujących nas punktów, które pogrupowane zostały w kilkadziesiąt różnych kategorii. Co więcej, Targeo.mobi umożliwia prostą nawigację satelitarną wykorzystując odbiornik GPS. Funkcja Targeo Traffic na bieżąco poinformuje nas o korkach oraz ogólnym natężeniu ruchu w danych godzinach.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Transport

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

 • Złap taxi

  Często zdarza Ci się, że po ciężkiej sobotniej nocy chciałbyś jak najszybciej dotrzeć do domu, a okazało się, że przed chwilą uciekł ostatni nocny, po taksówkę zaś nie można się dodzwonić? Nie załamuj się! Jest aplikacja mobilna Złap Taxi, która wybawi z tego typu opresji.

 • ORLEN Mobile

  Planujesz podróż po Polsce i chciałbyś o niczym nie zapomnieć? W czasie wyprawy w nieznane warto wiedzieć, gdzie położone są nasze ulubione stacje benzynowe. Jeśli często tankujesz na stacjach paliw PKN Orlen to aplikacja ORLEN Mobile jest właśnie dla Ciebie.

 • Maps In My Pocket (MIMP)

  Maps In My Pocket to zbiór map dla Androida, które w prosty sposób pomogą okreslic pozycję użytkownika i pozwolą na nanoszenie współrzędnych celem zdefiniowania trasy.

 • Punkty karne

  Jeśli nie chcemy niepotrzebnie spędzać czasu przed komputerem w poszukiwaniu wiarygodnych danych na temat ilości punktów oraz wysokości kwoty mandatów dotyczących różnego rodzaju wykroczeń drogowych to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną o nazwie Punkty karne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Targeo.mobi 2.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ