Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sygic: GPS Navigation - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Sygic
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 436

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sygic: GPS Navigation - Mobile

Jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych służących do nawigacji offline za pomocą modułu GPS. Wersja testowa umożliwia kożystanie z większości jej możliwości przez 7 dni.

Do zalet nawigacji należą między innymi bezpłatne aktualizacje, przedstawienie najważniejszych punktów POI, radary, widok 3D miast i innych terenów, ostrzeżenia o niebezpiecznych zakrętach oraz tryb pracy „nawigacja dla pieszych”.

Pełna wersja to koszt rzędu niespełna 63 euro. Wersja, gdzie znajdują się wyłącznie kraje europejskie kosztuje 34,99 euro.

Podobne Transport

 • ORLEN Mobile

  Planujesz podróż po Polsce i chciałbyś o niczym nie zapomnieć? W czasie wyprawy w nieznane warto wiedzieć, gdzie położone są nasze ulubione stacje benzynowe. Jeśli często tankujesz na stacjach paliw PKN Orlen to aplikacja ORLEN Mobile jest właśnie dla Ciebie.

 • Auto Bluetooth

  Auto Bluetooth to aplikacja pomocna kierowcom, którzy często rozmawiają przez telefon. Dzięki niej nasz smartfon zaoszczędzi spore ilości energii poprzez automatyczne włączanie i wyłączanie Bluetootha.

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

 • Punkty karne

  Jeśli nie chcemy niepotrzebnie spędzać czasu przed komputerem w poszukiwaniu wiarygodnych danych na temat ilości punktów oraz wysokości kwoty mandatów dotyczących różnego rodzaju wykroczeń drogowych to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną o nazwie Punkty karne.

 • Złap taxi

  Często zdarza Ci się, że po ciężkiej sobotniej nocy chciałbyś jak najszybciej dotrzeć do domu, a okazało się, że przed chwilą uciekł ostatni nocny, po taksówkę zaś nie można się dodzwonić? Nie załamuj się! Jest aplikacja mobilna Złap Taxi, która wybawi z tego typu opresji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sygic: GPS Navigation - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ