Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Punkty karne - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: webnowy
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 0.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 84

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Punkty karne - Mobile

Każdy kierowca powinien znać aktualny taryfikator mandatów. Ten jednak ulega zmianie niemal co roku i ciężko jest być na bieżąco. Jeśli nie chcemy niepotrzebnie spędzać czasu przed komputerem w poszukiwaniu wiarygodnych danych na temat ilości punktów oraz wysokości kwoty mandatów dotyczących różnego rodzaju wykroczeń drogowych to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną o nazwie Punkty karne. Ta przeznaczona została na urządzenia mobilne Androidem. Proste w obsłudze menu oraz niewielki rozmiar ułatwią obsługę i nie spowolnią działania systemu operacyjnego.

Prezentowana aplikacja pozwala użytkownikowi na bieżąco kontrolować ilość zdobytych punktów karnych poprzez specjalny notatnik. W momencie, kiedy dostaniemy mandat, w specjalnym polu zapisujemy ilość otrzymanych punktów. Wynik wraz z aktualną datą zostaje zapamiętany, a my w każdej chwili możemy sprawdzić aktualny stan "konta punktowego". Punkty automatycznie kasowane są po roku od otrzymania mandatu. Dzięki Punktom karnym możemy ustrzec się przed uzbieraniem niechlubnych 26 punktów, które mogą pozbawić nas prawa jazdy.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Transport

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

 • Maps In My Pocket (MIMP)

  Maps In My Pocket to zbiór map dla Androida, które w prosty sposób pomogą okreslic pozycję użytkownika i pozwolą na nanoszenie współrzędnych celem zdefiniowania trasy.

 • Ginger

  Ginger to prosta w obsłudze aplikacja, która zawiera rozkłady jazdy komunikacji miejskiej kilku największych miast w Polsce. Jej plusy to przede wszystkim praca offline oraz szybkość działania!

 • Targeo.mobi

  Targeo.mobi to mobilna aplikacja z interaktywnymi mapami, która może posłużyć również jako nawigacja GPS. Ponadto zawiera informacje na temat punktów POI, rozkładów jazdy komunikacji miejskiej oraz aktualnej sytuacji drogowej. A wszystko to za darmo na Pobierz.pl

 • Motostat

  Motostat to prosta w obsłudze aplikacja mobilna dla systemu android, która pomoże Ci policzyć wszystkie wydatki związane z posiadanymi pojazdami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Punkty karne - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ