Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Przepisy Drogowe 1.2 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Marcin Wiącek
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 540

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Przepisy Drogowe 1.2 - Mobile

przepisydrogowe1Kierowcy doskonale wiedzą, że przepisy drogowe zmieniają się bardzo często. Czasem nawet nie jesteśmy świadomi popełnienia wykroczenia wynikającego właśnie z ostatniej zmiany obowiązujących zasad.

Aby pozbyć się niejasności i uniknąć mandatów warto pobrać aplikację mobilną o nazwie Przepisy Drogowe. Ta w niezwykle przejrzysty sposób zobrazuje nam najnowsze przepisy wynikające z uchwalonego 19.01.2013 roku, najnowszego Kodeksu Drogowego i Ustawy o kierujących pojazdami.

Co dokładnie dostaniemy po zainstalowaniu programu?
- najnowszy Kodeks Drogowy,
- Ustawę o kierujących pojazdami,
- informacje dotyczące maksymalnych dozwolonych prędkości,
- informacje na temat towarów niebezpiecznych i sposobach ich przewożenia,
- wykaz obecnie obowiązujących znaków drogowych,
- szczegóły prawne na temat stanu po spożyciu alkoholu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Transport

 • DailyRoads Voyager

  DailyRoads Voyager to aplikacja, która spodoba się przede wszystkim kierowcom. Zmienia nasz smartfon w profesjonalny rejestrator wideo. Teraz już nie musisz obawiać się oskarżeń o spowodowanie wypadku.

 • Auto Bluetooth

  Auto Bluetooth to aplikacja pomocna kierowcom, którzy często rozmawiają przez telefon. Dzięki niej nasz smartfon zaoszczędzi spore ilości energii poprzez automatyczne włączanie i wyłączanie Bluetootha.

 • Paliwko

  Planując daleką podróż, dobrze wiedzieć jest, gdzie po drodze znajdują się stacje benzynowe. Już teraz, dzięki nowej aplikacji mobilnej PALIWKO przeznaczonej na urządzenia z systemem Android, nie musimy zapisywać tych informacji na kartce przed wyjazdem.

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

 • Motostat

  Motostat to prosta w obsłudze aplikacja mobilna dla systemu android, która pomoże Ci policzyć wszystkie wydatki związane z posiadanymi pojazdami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Przepisy Drogowe 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ