Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ORLEN Mobile - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.02.2015
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 18

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ORLEN Mobile - Mobile

Planujesz podróż po Polsce i chciałbyś o niczym nie zapomnieć? W czasie wyprawy w nieznane warto wiedzieć, gdzie położone są nasze ulubione stacje benzynowe. Jeśli często tankujesz na stacjach paliw PKN Orlen to aplikacja ORLEN Mobile jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niej w prosty i przede wszystkim szybki sposób zlokalizujesz wszystkie stacje benzynowe ORLEN na zaplanowanej wcześniej drodze.

Aplikacja pozwala ponadto użytkownikowi na:

- znalezienie najbliższej nas stacji paliw ORLEN (lokalizator GPS),
- śledzenie naszej trasy na mapie z naniesionymi stacjami paliw PKN ORLEN,
- dodawanie stacji benzynowych do zakładki "Ulubione",
- śledzenie cen paliw na wybranych stacjach ORLEN (PB95, PB98, ON, LPG).
Ponadto ORLEN Mobile to także szereg przydatnych informacji (dostępność sklepów, restauracji/kawiarni, darmowych sieci WiFi oraz rodzajów paliw na danej stacji). Dzięki ORLEN Mobile każda trasa staje się przyjemniejsza i pozwala skupić się wyłącznie na prowadzeniu. Warto dodać, że całość do poprawnego działania wymaga połączenia z siecią Internet.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Transport

 • Maps In My Pocket (MIMP)

  Maps In My Pocket to zbiór map dla Androida, które w prosty sposób pomogą okreslic pozycję użytkownika i pozwolą na nanoszenie współrzędnych celem zdefiniowania trasy.

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

 • Punkty karne

  Jeśli nie chcemy niepotrzebnie spędzać czasu przed komputerem w poszukiwaniu wiarygodnych danych na temat ilości punktów oraz wysokości kwoty mandatów dotyczących różnego rodzaju wykroczeń drogowych to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną o nazwie Punkty karne.

 • Złap taxi

  Często zdarza Ci się, że po ciężkiej sobotniej nocy chciałbyś jak najszybciej dotrzeć do domu, a okazało się, że przed chwilą uciekł ostatni nocny, po taksówkę zaś nie można się dodzwonić? Nie załamuj się! Jest aplikacja mobilna Złap Taxi, która wybawi z tego typu opresji.

 • Taryfikator Mandatów 2013

  Taryfikator Mandatów to aplikacja, którą powinien mieć każdy kierowca. Dzięki niej dowiemy się ile przyjdzie nam zapłacić oraz ile otrzymamy punktów za dane wykroczenie. Najnowsza baza odpowiada przepisom z 2013 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ORLEN Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ