Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motostat 1.0 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: ADEO
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 63

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Motostat 1.0 - Mobile

Ceny benzyny rosną z roku na rok. Koszty utrzymania i eksploatacji pojazdów są niestety coraz wyższe. Jeśli prowadzisz firmę, która posiada flotę pojazdów lub po prostu sam bardzo często korzystasz z auta czy motocykla to warto zainteresować się aplikacją mobilną o nazwie Motostat.

Ta stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android. Dzięki niej w prosty sposób będziemy mogli dokładnie kontrolować wszystkie wydatki związane z naszymi pojazdami. Aplikacja łączy się bezpośrednio z serwisem Motostat.pl i jego bazą danych, co daje nam możliwość zapisywania szczegółowych danych dotyczących kosztów utrzymania auta. Niezwykle prosty w obsłudze interfejs pozwoli między innymi na dodawanie informacji o tankowaniach i innych wydatkach. Nie zabraknie także szczegółowych statystyk naszych pojazdów.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Transport

 • Taryfikator Mandatów 2013

  Taryfikator Mandatów to aplikacja, którą powinien mieć każdy kierowca. Dzięki niej dowiemy się ile przyjdzie nam zapłacić oraz ile otrzymamy punktów za dane wykroczenie. Najnowsza baza odpowiada przepisom z 2013 roku.

 • Punkty karne

  Jeśli nie chcemy niepotrzebnie spędzać czasu przed komputerem w poszukiwaniu wiarygodnych danych na temat ilości punktów oraz wysokości kwoty mandatów dotyczących różnego rodzaju wykroczeń drogowych to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną o nazwie Punkty karne.

 • Przepisy Drogowe

  Przepisy Drogowe to prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń z systemem Android, w której znajdziemy wszystkie aktualne przepisy związane z kodeksem drogowym. Proste w obsłudze menu oraz intuicyjne sterowanie ułatwią obsługę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • Auto Bluetooth

  Auto Bluetooth to aplikacja pomocna kierowcom, którzy często rozmawiają przez telefon. Dzięki niej nasz smartfon zaoszczędzi spore ilości energii poprzez automatyczne włączanie i wyłączanie Bluetootha.

 • DailyRoads Voyager

  DailyRoads Voyager to aplikacja, która spodoba się przede wszystkim kierowcom. Zmienia nasz smartfon w profesjonalny rejestrator wideo. Teraz już nie musisz obawiać się oskarżeń o spowodowanie wypadku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Motostat 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ