Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

jakdojade.pl - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Citynav
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 259

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis jakdojade.pl - Mobile

Jeden z najlepszych w naszym kraju serwisów, który umożliwi Ci sprawdzenie dokładnej trasy i wszystkich możliwości dojazdu komunikacją miejską do wybranego przez Ciebie celu. Warto dodać, że jakdojade.pl w wersji Android obsługuje następujące miasta:  Białystok, Bydgoszcz, Katowice (GOP), Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław.

Podobne Transport

 • Przepisy Drogowe

  Przepisy Drogowe to prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń z systemem Android, w której znajdziemy wszystkie aktualne przepisy związane z kodeksem drogowym. Proste w obsłudze menu oraz intuicyjne sterowanie ułatwią obsługę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • ORLEN Mobile

  Planujesz podróż po Polsce i chciałbyś o niczym nie zapomnieć? W czasie wyprawy w nieznane warto wiedzieć, gdzie położone są nasze ulubione stacje benzynowe. Jeśli często tankujesz na stacjach paliw PKN Orlen to aplikacja ORLEN Mobile jest właśnie dla Ciebie.

 • MapaMap Polska

  MapaMap Polska to niezwykle udana nawigacja GPS dla systemu Android. Poza dokładną trasą dojazdu do celu możemy także sprawdzić natężenie ruchu czy uzyskać informację na temat korków i ogólnej sytuacji na drodze.

 • Sygic: GPS Navigation

  Sygic: GPS Navigation to najpopularniejsza na świecie nawigacja offline dla systemu Android.

 • Maps In My Pocket (MIMP)

  Maps In My Pocket to zbiór map dla Androida, które w prosty sposób pomogą okreslic pozycję użytkownika i pozwolą na nanoszenie współrzędnych celem zdefiniowania trasy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: jakdojade.pl - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ