Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Maps - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 231

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Maps - Mobile

Google Maps znane i cenione są nie tylko ze względy na niezwykłą dokładność, ale także za szybkość działania, a odkąd powstała platforma Android również za mobilność. Dzieki mapom mamy także dostęp do szczegółowego widoku 3D budynków w najwiekszych miastach, nawigacji satelitarnej AGPS, informacji na temat aktualnej sytuacji na drogach (korki, natężenie ruchu). Google Maps daje nam również możliwośc ustalenia dokładnej trasy z punku A do punktu B (tak dla pieszych, jak i zmotoryzowanych). Jest to jedna z obowiązkowych, darmowych pozycji dla posiadaczy smartfonów z systemem Android.

Podobne Transport

 • Auto Bluetooth

  Auto Bluetooth to aplikacja pomocna kierowcom, którzy często rozmawiają przez telefon. Dzięki niej nasz smartfon zaoszczędzi spore ilości energii poprzez automatyczne włączanie i wyłączanie Bluetootha.

 • DailyRoads Voyager

  DailyRoads Voyager to aplikacja, która spodoba się przede wszystkim kierowcom. Zmienia nasz smartfon w profesjonalny rejestrator wideo. Teraz już nie musisz obawiać się oskarżeń o spowodowanie wypadku.

 • Złap taxi

  Często zdarza Ci się, że po ciężkiej sobotniej nocy chciałbyś jak najszybciej dotrzeć do domu, a okazało się, że przed chwilą uciekł ostatni nocny, po taksówkę zaś nie można się dodzwonić? Nie załamuj się! Jest aplikacja mobilna Złap Taxi, która wybawi z tego typu opresji.

 • Ginger

  Ginger to prosta w obsłudze aplikacja, która zawiera rozkłady jazdy komunikacji miejskiej kilku największych miast w Polsce. Jej plusy to przede wszystkim praca offline oraz szybkość działania!

 • Paliwko

  Planując daleką podróż, dobrze wiedzieć jest, gdzie po drodze znajdują się stacje benzynowe. Już teraz, dzięki nowej aplikacji mobilnej PALIWKO przeznaczonej na urządzenia z systemem Android, nie musimy zapisywać tych informacji na kartce przed wyjazdem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Maps - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ