Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DailyRoads Voyager 2.1 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: DailyRoads
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DailyRoads Voyager 2.1 - Mobile

dvr1Po naszych drogach z roku na rok jeździ coraz większa liczba samochodów. Niestety nie wszyscy kierowcy są na tyle odpowiedzialny, na ile powinni przez co mamy do czynienia z dużą ilością wypadków i zdarzeń. Niestety te często są nieuniknione. Sprawcy niektórych zdarzeń niestety nie zawsze chcą się przyznać do winy. Jest na to rada! Wystarczy zamontować rejestrator wideo, który w podobnych sytuacjach może stać się niezwykle przydatny w określeniu winowajcy wypadku. Urządzenia tego typu niestety nie należą do najtańszych.

Wystarczy jednak, że posiadamy smartfon z systemem Android oraz aplikację DailyRoads Voyager! Ta zmienia słuchawkę w profesjonalny rejestrator wideo. Poniżej znajdziecie najważniejsze funkcjonalności:
- nieprzerwane rejestrowanie wideo (użytkownik sam definiuje długość nagrania, które w przypadku braku miejsca zostaje nadpisywane przez nowy materiał),
- możliwość zdefiniowania ilości miejsca dla nagrań zarówno w pamięci telefonu, jak i na karcie SD,
- możliwość robienia zdjęć cyklicznych (dowolne odstępy czasowe),
- geotagowanie,
- ustawianie jasności obrazu umożliwiające nagrania w nocy.
Dzięki DailyRoads Voyager, już nigdy nie będziesz mieć wątpliwości co, do winowajcy wypadku.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Transport

 • Paliwko

  Planując daleką podróż, dobrze wiedzieć jest, gdzie po drodze znajdują się stacje benzynowe. Już teraz, dzięki nowej aplikacji mobilnej PALIWKO przeznaczonej na urządzenia z systemem Android, nie musimy zapisywać tych informacji na kartce przed wyjazdem.

 • Przepisy Drogowe

  Przepisy Drogowe to prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń z systemem Android, w której znajdziemy wszystkie aktualne przepisy związane z kodeksem drogowym. Proste w obsłudze menu oraz intuicyjne sterowanie ułatwią obsługę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.

 • Złap taxi

  Często zdarza Ci się, że po ciężkiej sobotniej nocy chciałbyś jak najszybciej dotrzeć do domu, a okazało się, że przed chwilą uciekł ostatni nocny, po taksówkę zaś nie można się dodzwonić? Nie załamuj się! Jest aplikacja mobilna Złap Taxi, która wybawi z tego typu opresji.

 • Auto Bluetooth

  Auto Bluetooth to aplikacja pomocna kierowcom, którzy często rozmawiają przez telefon. Dzięki niej nasz smartfon zaoszczędzi spore ilości energii poprzez automatyczne włączanie i wyłączanie Bluetootha.

 • ORLEN Mobile

  Planujesz podróż po Polsce i chciałbyś o niczym nie zapomnieć? W czasie wyprawy w nieznane warto wiedzieć, gdzie położone są nasze ulubione stacje benzynowe. Jeśli często tankujesz na stacjach paliw PKN Orlen to aplikacja ORLEN Mobile jest właśnie dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DailyRoads Voyager 2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ