Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Paliwko - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Paliwko
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.02.2015
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 26

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Paliwko - Mobile

Planując daleką podróż, dobrze wiedzieć jest, gdzie po drodze znajdują się stacje benzynowe. Już teraz, dzięki nowej aplikacji mobilnej PALIWKO przeznaczonej na urządzenia z systemem Android, nie musimy zapisywać tych informacji na kartce przed wyjazdem. Wystarczy kilka kliknięć i wszystkie najważniejsze dane wyświetlone zostaną na ekranie naszego smartfona lub tabletu. PALIWO po wpisaniu planowanej trasy pokaże nam wszystkie okoliczne stacje benzynowe takich sieci, jak: Orlen, Lotos, BP, Shell, Statoil, LukOil, Neste, Bliska oraz te mniejsze, prywatne.

Co więcej, dzięki apce dowiemy się jaki rodzaj paliwa zatankujemy na wybranej przez nas stacji paliw: PB 95, ON, LPG, PB 98, ON+. Całość pozwala także na dodawanie wybranych stacji do zakładki "Ulubione". Zaś dzięki wbudowanemu lokalizatorowi GPS szybko dowiemy się, gdzie zatankujemy najbliżej naszej aktualnej pozycji. Nie zabrakło także aktualizowanych na bieżąco informacji na temat cen paliw. A to wszystko w jednej, niewielkiej aplikacji mobilnej!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Transport

 • Punkty karne

  Jeśli nie chcemy niepotrzebnie spędzać czasu przed komputerem w poszukiwaniu wiarygodnych danych na temat ilości punktów oraz wysokości kwoty mandatów dotyczących różnego rodzaju wykroczeń drogowych to wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną o nazwie Punkty karne.

 • MapaMap Polska

  MapaMap Polska to niezwykle udana nawigacja GPS dla systemu Android. Poza dokładną trasą dojazdu do celu możemy także sprawdzić natężenie ruchu czy uzyskać informację na temat korków i ogólnej sytuacji na drodze.

 • Ginger

  Ginger to prosta w obsłudze aplikacja, która zawiera rozkłady jazdy komunikacji miejskiej kilku największych miast w Polsce. Jej plusy to przede wszystkim praca offline oraz szybkość działania!

 • Taryfikator Mandatów 2013

  Taryfikator Mandatów to aplikacja, którą powinien mieć każdy kierowca. Dzięki niej dowiemy się ile przyjdzie nam zapłacić oraz ile otrzymamy punktów za dane wykroczenie. Najnowsza baza odpowiada przepisom z 2013 roku.

 • Przepisy Drogowe

  Przepisy Drogowe to prosta w obsłudze aplikacja dla urządzeń z systemem Android, w której znajdziemy wszystkie aktualne przepisy związane z kodeksem drogowym. Proste w obsłudze menu oraz intuicyjne sterowanie ułatwią obsługę nieco mniej zaawansowanym użytkownikom.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Paliwko - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ