Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ginger 1.0 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Pasja GSM
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 135

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ginger 1.0 - Mobile

ginger1Dzięki aplikacji Ginger nie musisz już łączyć się z Internetem i wchodzić na stronę lokalnego przewoźnika miejskiego, by poznać szczegółowy rozkład jazdy interesującej Cię linii autobusowej lub tramwajowej. Program łączy się z internetem jedynie w celu aktualizacji rozkładów.

Po aktualizacji, cała baza danych dostępna jest offline, dzięki temu sprawdzisz godziny odjazdu niemal błyskawicznie. Kolejny, poza szybkością działania, atutem aplikacji jest jej intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze menu. Już teraz nie musisz przeciskać się na przystanku, by sprawdzić rozkład na tablicy. Całość dostępna jest na ekranie Twojego telefonu. Gigner obsługuje rozkłady w takich miastach, jak: Poznań, Tychy, Warszawa i Wrocław. Producent obiecuje jednak aktualizację, dzięki której otrzymamy dostęp do rozkładów w kolejnych, dużych miastach w Polsce.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Transport

 • Auto Bluetooth

  Auto Bluetooth to aplikacja pomocna kierowcom, którzy często rozmawiają przez telefon. Dzięki niej nasz smartfon zaoszczędzi spore ilości energii poprzez automatyczne włączanie i wyłączanie Bluetootha.

 • Złap taxi

  Często zdarza Ci się, że po ciężkiej sobotniej nocy chciałbyś jak najszybciej dotrzeć do domu, a okazało się, że przed chwilą uciekł ostatni nocny, po taksówkę zaś nie można się dodzwonić? Nie załamuj się! Jest aplikacja mobilna Złap Taxi, która wybawi z tego typu opresji.

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

 • ORLEN Mobile

  Planujesz podróż po Polsce i chciałbyś o niczym nie zapomnieć? W czasie wyprawy w nieznane warto wiedzieć, gdzie położone są nasze ulubione stacje benzynowe. Jeśli często tankujesz na stacjach paliw PKN Orlen to aplikacja ORLEN Mobile jest właśnie dla Ciebie.

 • DailyRoads Voyager

  DailyRoads Voyager to aplikacja, która spodoba się przede wszystkim kierowcom. Zmienia nasz smartfon w profesjonalny rejestrator wideo. Teraz już nie musisz obawiać się oskarżeń o spowodowanie wypadku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ginger 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ