Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auto Bluetooth 1.5 - Mobile

Kategoria: Transport
Producent: Papers.ch Development
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 103

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auto Bluetooth 1.5 - Mobile

Jeśli często w czasie jazdy korzystasz z telefonu komórkowego to aplikacja Auto Bluetooth może okazać się niezwykle pomocna. Ten darmowy program w znacznym stopniu zmniejszy zużycie energii w naszym smartfonie i wygodnie pozwoli korzystać z bezprzewodowych zestawów słuchawkowych lub głośnomówiących łączących się z naszym telefonem poprzez Bluetooth.

W chwili nadejścia połączenia aplikacja automatycznie uruchamia czujnik Bluetooth i łączy się z słuchawką lub urządzeniem głośnomówiącym. Natomiast po zakończeniu rozmowy sprawia, że Bluetooth zostaje wyłączony. Dzięki temu może wydłużyć czas czuwania naszego smartfonu nawet do kilkudziesięciu procent! Twórcy Auto Bluetooth zapewniają, że ich program działa z każdym rodzajem urządzeń Bluetooth.

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Transport

 • Sygic: GPS Navigation

  Sygic: GPS Navigation to najpopularniejsza na świecie nawigacja offline dla systemu Android.

 • Ginger

  Ginger to prosta w obsłudze aplikacja, która zawiera rozkłady jazdy komunikacji miejskiej kilku największych miast w Polsce. Jej plusy to przede wszystkim praca offline oraz szybkość działania!

 • DailyRoads Voyager

  DailyRoads Voyager to aplikacja, która spodoba się przede wszystkim kierowcom. Zmienia nasz smartfon w profesjonalny rejestrator wideo. Teraz już nie musisz obawiać się oskarżeń o spowodowanie wypadku.

 • Google Maps

  Google Maps w wersji mobilnej dla systemu Android teraz do pobrania za darmo na Pobierz.pl

 • MapaMap Polska

  MapaMap Polska to niezwykle udana nawigacja GPS dla systemu Android. Poza dokładną trasą dojazdu do celu możemy także sprawdzić natężenie ruchu czy uzyskać informację na temat korków i ogólnej sytuacji na drodze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auto Bluetooth 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ