Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zombie, Run! 1.3 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Peter Dolan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 73

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Zombie, Run! 1.3 - Mobile

zombie1Zombie, Run! to niezwykle nowatorki pomysł na aplikację fitness, która zachęci do biegania. Bieganie dla zdrowa wydaje Ci się nudne? Nie masz ochoty pędzić bez celu tylko po to, by stracić kilka kalorii? Koniec z tym!

Dzięki Zombie, Run przeżyjesz niesamowitą przygodę, poprawiając przy tym stan swojej kondycji. Aplikacja przenosi użytkownika do świata opanowanego przez hordy żądnych ludzkiego mięsa zombie. Naszym celem jest przeżyć. Niestety nie mamy żadnej broni, więc jedyne co nam pozostaje to ucieczka. Dzięki integracji z GPS-em w smartfonie, Zombie, Run! ustala naszą lokalizację i informuje nas zbliżających się potworach. Czas zacząć uciekać. W ten oto sposób przemierzamy kolejne kilometry, wymykając się z objęć śmierci.

Po skończonym "treningu" możemy sprawdzić przebieg naszej trasy i porównać ją z innymi użytkownikami. Podczas ucieczki najlepiej jest zaopatrzyć się w słuchawki. Usłyszymy w nich, z której strony czają się zombie!

Wymagania systemowe:
Aplikacja obsługuje urządzenia z Androidem 1.5 lub nowszym.

Podobne Styl życia

 • Bezpieczna Rodzina

  Bezpieczna Rodzina to aplikacja mobilna, która pozwoli nam zadbać w szczególności o najmłodszych członków naszej familii.

 • Pierwsza Pomoc

  Pierwsza Pomoc to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Podpowie jak powinniśmy się zachować jak świadkowie wypadków i odpowiednio poinstruuje w trakcie udzielania pierwszej pomocy.

 • Budzik (Alarm) Xtreme

  Budzik (Alarm) Xtreme to zaawansowany budzik dla systemu Android, który już nigdy nie pozwoli Ci się spóźnić do pracy, szkoły lub na ważne spotkanie. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • NajNaj Życzenia

  Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia.

 • Ab workout A6W

  Ab workout A6W to aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android, która pomoże w treningu podczas wykonywania ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. Zawiera podpowiedzi jak ćwiczyć, harmonogram ćwiczeń oraz prezentacje wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Zombie, Run! 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ