Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wirtualny Alkomat - Party Friend 1.1 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: LUMA IT
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 264

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wirtualny Alkomat - Party Friend 1.1 - Mobile

Wirtualny Alkomat - Party Friend to aplikacja, która pomoże ustalić Ci poziom alkoholu we krwi. Jesteś po imprezie, nie czujesz się najlepiej, a za kilka godzin miałeś wsiąść za kółko? Nie ryzykuj! Zainstaluj Wirtualny Alkomat w swoim smartfonie i przekonaj się, czy już możesz prowadzić.

Prezentowana aplikacja umożliwia między innymi:
- sprawdzenie przybliżonej ilości alkoholu w organizmie,
- sprawdzenie, czy możemy już prowadzić (opcja Oko Prawdy),
- kreślenie przybliżonego czasu trzeźwości,
- wgląd w statystyki oraz historię imprez.
Pamiętaj jednak, że Wirtualny Alkomat to tylko aplikacja, która określi tylko przybliżony czas trzeźwości. Opiera się o algorytmy matematyczne i średnie wartości dla danej masy ciała. Zawartość alkoholu we krwi może się nieco różnić, o danych wyświetlanych na ekranie.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Kupony zniżki promocje rabaty

  Kupony zniżki promocje rabaty to narzędzie, dzięki któremu jesteśmy na bieżąco informowani o licznych promocjach, wyprzedażach czy akcjach rabatowych organizowanych w naszym mieście lub w różnego rodzaju sklepach internetowych.

 • Groupon

  Aplikacja mobilna Groupon dla urządzeń z systemem Android pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi promocjami zakupowymi serwisu Groupon. Kupuj oferty przez telefon bez konieczności drukowania papierowego odpowiednika!

 • IKEA

  IKEA to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów mebli oraz akcesoriów domowych. Teraz dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie możesz sprawdzić aktualną ofertę firmy, adres najbliższego sklepu oraz mapę dojazdu.

 • Tie a Tie

  W przypadku, gdy nie potrafimy samodzielnie zawiązać krawata, z pomocą przychodzi aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android o nazwie Tie a Tie.

 • AlcoDroid Alcohol Tracker

  AlcoDroid Alcohol Tracker to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która pomoże nam zmienić nasze nawyki alkoholowe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wirtualny Alkomat - Party Friend 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ