Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tie Knots Free 1.2 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Pavlov Labs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 117

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tie Knots Free 1.2 - Mobile

tie1Wiązanie krawata od pokoleń spędzało sen z powiek wielu mężczyzn. Niestety nie każdy posiada opanowaną tę umiejętność w stu procentach. Teraz przed wyjściem na ważną imprezę, bankiet, do opery czy na spotkanie biznesowe nie musisz się martwić źle zawiązanym krawatem! Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną dla urządzeń z systemem Android o nazwie Tie Knots Free.

Ta w niezwykle przyjazdy sposób poinstruuje Cię krok po kroku w jaki sposób należy zawiązać krawat. Do wyboru mamy kilka różnych węzłów, wiec bez problemu dobierzemy taki, który najbardziej odpowiada stylowi krawata lub rodzajowi imprezy/spotkania, na które się wybieramy. Każda czynność jest dokładnie opisana i jednocześnie zilustrowana. Dzięki Tie Knots Free wiązanie krawata już nigdy nie będzie problemem.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • InstaRetro for Instagram

  InstaRetro for Instagram to specjalny dodatek dla popularnej aplikacji fotograficznej, który dodatkowo pozwala na zastosowanie 25 nowych efektów retro oraz dodaje kilka ciekawych funkcjonalności.

 • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

  Pierwsza Pomoc Przedmedyczna to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która może okazać się niezwykle przydatna w ekstremalnych sytuacjach, kiedy przyjdzie nam udzielić pierwszej pomocy.

 • Ryboszukacz

  Ryboszukacz - jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o fanach wędkowania oraz tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tym właśnie hobby. Całość przeznaczona została na urządzenia mobilne z systemem Android.

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.

 • Kupony McDonald's

  Kupony McDonald's to prosta aplikacja, która pomoże nam zaoszczędzić nawet 200zł przy korzystaniu z oferty sieci restauracji McDonald's.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tie Knots Free 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ