Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tie a Tie - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: ExaMobile S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.05.2014
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 43

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Tie a Tie - Mobile

Wiązanie krawata to umiejętność, którą powinien posiadać praktycznie każdy mężczyzna. Niestety w praktyce bywa zupełnie inaczej. Często przed ważną imprezą w ostatniej chwili przypominamy sobie, że nasz krawat nie jest odpowiednio zawiązany. Co wtedy? W przypadku, gdy nie potrafimy tego zrobić samodzielnie, z pomocą przychodzi aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android o nazwie Tie a Tie. Oferuje ona niezwykle proste i przejrzyste menu, dzięki czemu nawigowanie nie powinno sprawić żadnego problemu. Tie a Tie to kilka różnych stylów wiązania krawata.

Poza szczegółowymi instrukcjami tekstowymi, twórcy oferują także grafiki i animacje, które krok po kroku przeprowadzą nas przez czynność wiązania krawata. Całość jest całkowicie darmowa i nie zajmuje wiele miejsca w pamięci smartfona, więc może być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach. Poza instrukcjami dotyczącymi wiązania krawata mamy tutaj także do czynienia ze specjalnym poradnikiem, który podpowie użytkownikowi jak najlepiej dobrać odpowiedni krawat oraz styl jego wiązania do reszty ubioru lub okazji.Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • AntyKomar

  Anty Komar to aplikacja dla systemu Android, która skutecznie odstrasza komary i inne owady! Teraz bez obaw korzystaj ze spacerów i wypadów za miasto!

 • eWUŚ mobile

  eWUŚ mobile to przydatna aplikacja umożliwiająca dostęp do danych w systemie eWUŚ, który sprawdza stan ubezpieczenia pacjentów zarejestrowanych w NFZ. Teraz także dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • WorldMate

  Dołącz do ponad 10 milionów użytkowników aplikacji WorldMate i planów swoje kolejne podróże!

 • H&M

  H&M to znana także w naszym kraju marka odzieżowa. Już teraz jej fani mogą pobrać specjalną, darmową aplikację mobilną H&M stworzoną z myślą o urządzeniach z systemem Android.

 • Allegro

  Allegro - największy, polski portal aukcyjny. Teraz dostępny także na smartfony i tablety z systemem Android. Za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tie a Tie - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ