Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sennik 1.2 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Infor IT Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.08.2013
Rozmiar: 0.9 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 382

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sennik 1.2 - Mobile

sennik1Zastanawialiście się kiedyś, co mogą oznaczać Wasze sny? Zarówno te, które przypominają marzenia, jak i te nieco bardziej koszmarne mają swoje wytłumaczenie. Aby poznać ich znaczenie bądź symbolikę należy zajrzeć do Sennika. Jeśli chcesz mieć takowy zawsze przy sobie, wystarczy zainstalować darmową aplikację dla systemu Android. Sennik mobilny pozwoli nam między innymi poznać znaczenie zarówno całego snu, jak i zawartych w nim poszczególnych elementów.

Ponadto umożliwi prowadzenie dziennika snów. Wystarczy zaraz po przebudzeniu zapisać, co nam się śniło, aby móc to później dokładnie przeanalizować. Dzięki Sennikowi możemy również publikować nasze sny na łamach portalu społecznościowego Facebook. Aplikacja zawiera ponad 2000 znaczeń dla różnego rodzaju elementów snu. Nie zabrakło także kilkudziesięciu dłuższych opracowań, które wprowadzą nas w tajniki najczęściej pojawiających się marzeń sennych i w prosty sposób wytłumaczą ich symbolikę.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • eWUŚ mobile

  eWUŚ mobile to przydatna aplikacja umożliwiająca dostęp do danych w systemie eWUŚ, który sprawdza stan ubezpieczenia pacjentów zarejestrowanych w NFZ. Teraz także dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • Photoblog.pl

  Photoblog.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów foto w Polsce. Teraz dzięki aplikacji mobilnej na Androida możesz mieć do niego dostęp wszędzie tam, gdzie jesteś.

 • My Baking

  Pieczesz ciasta i babeczki? Nawet jeśli nie, a chciałabyś zacząć to aplikacja My Baking jest właśnie dla Ciebie!

 • NajNaj Życzenia

  Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia.

 • PromoHunter

  PromoHunter to aplikacja mobilna agregująca promocje z największych sieci handlowych i portali internetowych w Polsce. Teraz dzięki niej zawsze będziesz na bieżąco z wszelkimi promocjami zyskując nawet do 70%!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sennik 1.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ