Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PromoHunter 1.3 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: PromoHunter
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 138

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PromoHunter 1.3 - Mobile

Jesteś łowcą promocji? Często szukasz okazji, by móc kupić coś taniej? Teraz nie musisz wertować setek stron gazet i przeglądać serwisów internetowych. Wystarczy, że posiadasz urządzenie mobilne (smartfon lub tablet) z systemem Android i zainstalujesz darmową aplikację PromoHunter. Teraz setki promocji trafiają do Twojej kieszeni wszędzie tam, gdzie się znajdujesz.

Aplikacja agreguje promocje z gazetek, stron internetowych oraz wszelkiego rodzaju newsletterów, które rozsyłane są przez największe polskie sklepy. Możemy więc znaleźć tutaj akcje promocyjne Rossmann, McDonald's, Tesco, RTV EURO AGD, Carrefour, Sphinx, Real, Kaufland, Media Expert, Super-Pharm, Jysk, Drogerie Natura, Biedronka, Lidl, Neonet oraz wiele, wiele innych. Warto dodać, że dzięki PromoHunter oszczędzasz co najmniej 20-30%. Niektóre promocje sięgają zaś nawet do 70%. Nie ma na co czekać! Instaluj PromoHunter i korzystaj z setek zniżek każdego dnia na terenie całego kraju!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszą.

Podobne Styl życia

 • eBay

  eBay - najpopularniejszy na świecie serwis aukcyjny dostępny także w naszym kraju. Już teraz możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś bez konieczności zabierania ze sobą komputera. To za sprawą dedykowanej aplikacji mobilnej eBay dla systemu Android.

 • NajNaj Życzenia

  Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia.

 • DrWidget Normy i Skale

  DrWidget Normy i Skale to niezwykle przydatny pomocnik medyczny, którego możesz mieć zawsze przy sobie.

 • AlcoDroid Alcohol Tracker

  AlcoDroid Alcohol Tracker to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która pomoże nam zmienić nasze nawyki alkoholowe.

 • Tie Knots Free

  Tie Knots Free to prosta w użyciu aplikacja, która krok po kroku poinstruuje nas w jaki sposób powinniśmy poprawnie zawiązać krawat. W menu dostępnych kilka rodzajów węzłów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PromoHunter 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ