Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pomocnik Wędkarza 3.9 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: CodeExpert
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 363

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pomocnik Wędkarza 3.9 - Mobile

pomocnikwedkarza1Wędkowanie to jedno z najbardziej relaksujących hobby. Niemniej jednak jeśli zamierzacie wziąć się za to nieco bardziej na poważnie to z pewnością pomocna będzie tutaj aplikacja dla urządzeń z systemem Android o nazwie Pomocnik Wędkarza.

Dzięki niej poznacie aktualności świata wędkarskiego, będziecie mogli prowadzić dziennik połowów oraz zapoznacie się ze szczegółową mapą PZW z naniesioną prognozą pogody na konkretne łowiska. Nie zabraknie także atlasu ryb oraz przeglądu promocji różnych firm branżowych na sprzęt wędkarski.

Pomocnik Wędkarza to także:
- kalendarz brań,
- instrukcja wiązania węzłów wędkarskich,
- regulaminy i ustawy dotyczące połowów,
- oraz dodatkowo przydatny widżet "Branie na Dziś".
Pomocnik Wędkarza to niezwykle przydatna i przede wszystkim prosta w obsłudze aplikacja, która przypadnie do gustu każdemu fanowi wspomnianego hobby.

Wymagania systemowe:
Współpraca aplikacji zależy od rodzaju urządzenia.

Podobne Styl życia

 • Leksykon zdrowia

  Leksykon zdrowia to aplikacja mobilna dla systemu Android, dzięki której poznasz większość popularnych chorób. Zawiera spis objawów, sposoby leczenia oraz podpowiedzi dotyczące profilaktyki.

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.

 • IKEA

  IKEA to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów mebli oraz akcesoriów domowych. Teraz dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie możesz sprawdzić aktualną ofertę firmy, adres najbliższego sklepu oraz mapę dojazdu.

 • Sennik

  Sennik to prosta w użyciu aplikacja dla systemu Android, która wytłumaczy znaczenie oraz symbolikę naszych snów.

 • Endomondo - Bieganie & Rower

  Bardzo zaawansowana i w pełni bezpłatna aplikacja śledząca wszelaką aktywność sportową, umożliwiająca dzielenie się wynikami i osiągnięciami za pomocą funkcji społecznościowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pomocnik Wędkarza 3.9 - Mobile

dodał: ~walsie , 24.02.2015

chujograjce! gdzie to miejsce do ściągnięcia !!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ