Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pierwsza Pomoc 2.1 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Orange Polska
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 77

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pierwsza Pomoc 2.1 - Mobile

pierwszapomoc1Pierwsza Pomoc to niezwykle przydatna w sytuacja kryzysowych aplikacja. Program powstał przy współpracy firm Orange oraz LUX MED i LookSoft. Dzięki niemu dowiemy się między innymi jak zareagować podczas wypadku, jak pomóc poszkodowanym, w jakiś sposób udzielić pierwszej pomocy w sytuacji, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Całość została przejrzyście podzielona na kilka kategorii. Mamy tutaj także do czynienia z informacjami, które pomogą nam zwiększyć bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i naszych najbliższych. Pierwsza Pomoc przyda się również w dalekiej, tropikalnej podróży. Znajdujący się tam poradnik podpowie jak najlepiej przygotować się do tego typu wycieczki, na co uważać na miejscu i przed czym się zaszczepić. Aplikacja posiada również dodatkowe narzędzia (latarka oraz metronom), które mogą okazać się bardzo przydatne podczas udzielania pierwszej pomocy.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • InstaRetro for Instagram

  InstaRetro for Instagram to specjalny dodatek dla popularnej aplikacji fotograficznej, który dodatkowo pozwala na zastosowanie 25 nowych efektów retro oraz dodaje kilka ciekawych funkcjonalności.

 • Kupony McDonald's

  Kupony McDonald's to prosta aplikacja, która pomoże nam zaoszczędzić nawet 200zł przy korzystaniu z oferty sieci restauracji McDonald's.

 • Montana clock

  Zegarek Montana jest teraz dostępny jako darmowa aplikacja mobilna o nazwie Montana clock.

 • WorldMate

  Dołącz do ponad 10 milionów użytkowników aplikacji WorldMate i planów swoje kolejne podróże!

 • DrWidget Baza Leków

  DrWidget Baza Leków to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem operacyjnym Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pierwsza Pomoc 2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ