Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photoblog.pl 1.0 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Pixnet
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 422

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photoblog.pl 1.0 - Mobile

photoblog1Photoblog.pl to jeden z najpopularniejszych, polskich serwisów internetowych traktujących o fotografii. Już teraz możesz mieć do niego szybki dostęp wszędzie tam, gdzie jesteś. Wystarczy, że pobierzesz dedykowaną aplikację mobilną dla systemu Android. Photoblog.pl dla Androida oferuje między innymi dostęp do mobilnej wersji serwisu, możliwość dodawania zdjęć na naszego bloga i dodawanie opisów.

Nie zabraknie także opcji tworzenia fotorelacji ze zrobionych wcześniej zdjęć oraz fotorelacji, którą możemy aktualizować na żywo. Ta ostatnia opcja jest niezwykle przydatna podczas różnego rodzaju eventów, spotkań czy wystaw, z których na bieżąco chcielibyśmy zdać fotorelację.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • My Guitar

  Aplikacja My Guitar dla systemu Android w prosty sposób zmieni Twój smartfon w pełnoprawną gitarę!

 • NajNaj Życzenia

  Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia.

 • eBay

  eBay - najpopularniejszy na świecie serwis aukcyjny dostępny także w naszym kraju. Już teraz możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś bez konieczności zabierania ze sobą komputera. To za sprawą dedykowanej aplikacji mobilnej eBay dla systemu Android.

 • Gumtree PL

  Gumtree - najwiekszy serwis ogłoszeniowy teraz w Twoim smartfonie. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej możesz przeglądać i wyszukiwać oferty serwisu Gumtree. Za darmo na Pobierz.pl!

 • Water Your Body

  Dbanie o odpowiednie nawodnienie naszego organizmu jest niezwykle ważne. Szczególnie podczas upalnego lata. Aby nie zapomnieć o wypiciu odpowiedniej ilości wody każdego dnia, możemy wspomóc się specjalnie stworzoną do tego aplikacją mobilną. Ta opracowana została z myślą o posiadaczach smartfonów oraz tabletów z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photoblog.pl 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ