Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nike+ Running - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Nike, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 87

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nike+ Running - Mobile

Lubisz biegać? A może chciałbyś zacząć ale brakuje Ci odpowiedniej motywacji? W obu tych przypadkach powinieneś pobrać aplikację Nike+ Running. Jest to jeden z najpopularniejszych na świecie, mobilnych trenerów, który za sprawą zaimplementowanych funkcji codziennie motywuje do bicia własnych rekordów i przezwyciężania słabości. Dzieki wykorzystaniu czujnika GPS będziesz mógł dokładnie prześledzić przebieg trasy czy średnią prędkość i porównać swoje wyniki z wynikami znajomych.

Podobne Styl życia

 • My Tracks

  My Tracks to w pełni darmowa aplikacja mobilna od Google, która może stać się Waszym nieodłącznym kompanem podczas codziennych treningów (bieg, jogging, jazda na rowerze).

 • Tie a Tie

  W przypadku, gdy nie potrafimy samodzielnie zawiązać krawata, z pomocą przychodzi aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android o nazwie Tie a Tie.

 • Leksykon zdrowia

  Leksykon zdrowia to aplikacja mobilna dla systemu Android, dzięki której poznasz większość popularnych chorób. Zawiera spis objawów, sposoby leczenia oraz podpowiedzi dotyczące profilaktyki.

 • WorldMate

  Dołącz do ponad 10 milionów użytkowników aplikacji WorldMate i planów swoje kolejne podróże!

 • IKEA

  IKEA to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów mebli oraz akcesoriów domowych. Teraz dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie możesz sprawdzić aktualną ofertę firmy, adres najbliższego sklepu oraz mapę dojazdu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nike+ Running - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ