Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NajNaj Życzenia - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Money.pl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2013
Rozmiar: 1.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 71

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NajNaj Życzenia - Mobile

Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia. Dzięki niej już nigdy nie będziemy mieli problemu z doborem odpowiednich życzeń dla danego znajomego. Łącznie do dyspozycji jest ponad 2000 tekstów podzielonych na 21 kategorii (urodziny, ślub, imieniny, chrzciny, walentynki, święte, itd).

 

Nie zabrakło także przydatnego widżetu, który przypomni nam o zbliżających się imieninach naszych najbliższych. Całość jest niezwykle prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Nie zabrakło także możliwości edytowania danego tekstu i wstawiania do niego własnej sygnatury. Całość w prosty sposób wyślemy SMS-em do jednej lub wielu osób z naszej listy kontaktów.

 

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Bezpieczna Rodzina

  Bezpieczna Rodzina to aplikacja mobilna, która pozwoli nam zadbać w szczególności o najmłodszych członków naszej familii.

 • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

  Pierwsza Pomoc Przedmedyczna to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która może okazać się niezwykle przydatna w ekstremalnych sytuacjach, kiedy przyjdzie nam udzielić pierwszej pomocy.

 • Aldiko Book Reader

  Aldiko Book Reader to jeden z najpopularniejszych, darmowych czytników książek elektronicznych przeznaczony na urządzenia mobilne z systemem Android.

 • AlcoDroid Alcohol Tracker

  AlcoDroid Alcohol Tracker to aplikacja mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android, która pomoże nam zmienić nasze nawyki alkoholowe.

 • Meetup – Make community real

  Meetup to niedawno powstały portal społecznościowy, który przenosi spotkania jego członków do realnego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NajNaj Życzenia - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ