Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

My Guitar - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Borce Trajkovski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.04.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 160

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis My Guitar - Mobile

Zamień swojego smartphona na prawdziwą gitarę i graj do woli. Aplikacja My Guitar pozwoli Ci zasymulować na ekranie twojego telefonu prawdziwą gitarę, a dzięki temu, że autor aplikacji wprowadził wiele punktów na wirtualnych strunach dźwięki płynące z tego instrumentu zamkniętego w telefonie są jeszcze bardziej realistyczne. Program jest całkowicie darmowy.

Podobne Styl życia

 • Pierwsza Pomoc

  Pierwsza Pomoc to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Podpowie jak powinniśmy się zachować jak świadkowie wypadków i odpowiednio poinstruuje w trakcie udzielania pierwszej pomocy.

 • Ab workout A6W

  Ab workout A6W to aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android, która pomoże w treningu podczas wykonywania ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. Zawiera podpowiedzi jak ćwiczyć, harmonogram ćwiczeń oraz prezentacje wideo.

 • NajNaj Życzenia

  Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia.

 • DrWidget Baza Leków

  DrWidget Baza Leków to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem operacyjnym Android.

 • Tie Knots Free

  Tie Knots Free to prosta w użyciu aplikacja, która krok po kroku poinstruuje nas w jaki sposób powinniśmy poprawnie zawiązać krawat. W menu dostępnych kilka rodzajów węzłów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: My Guitar - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ