Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Moon+ Reader 1.9 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Moon+
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Moon+ Reader 1.9 - Mobile

moon1Moon+ Reader to jedna z kilku dostępnych na urządzenia mobilne z systemem Android aplikacja służąca do odczytu tzw. e-booków, czyli książek elektronicznych. Jeśli lubisz czytać i posiadasz smartfon lub tablet z Androidem to Moon+ Reader jest właśnie dla Ciebie. Poza szerokimi możliwościami personalizacji (zmiana koloru tła, stylu oraz wielkości czcionki), program może pochwalić się obsługą ogromnej ilości formatów.

Są to: TXT, HTML, EPUB, MOBI, UMD, FB2, CHM, CBZ, CBR, a nawet RAR, ZIP oraz OPDS. Warto tutaj także wspomnieć o opcji odpowiedzialnej za wyświetlanie statystyk dotyczących ilości przeczytanych książek, tego, po który tytuł sięgaliśmy najczęściej, czy jak długo go czytaliśmy. Nie zabraknie rzecz jasna dodawania zakładek czy możliwości odczytu plików zarówno z karty SD, jak i z pamięci telefonu.

Moon+ Reader nie zajmuje wiele miejsca w pamięci i pracuje niezwykle stabilnie. Pozycja obowiązkowa dla każdego mola książkowego!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • My Baking

  Pieczesz ciasta i babeczki? Nawet jeśli nie, a chciałabyś zacząć to aplikacja My Baking jest właśnie dla Ciebie!

 • otoMoto.pl

  otoMoto.pl to mobilna aplikacja na Androida, dzięki której możesz przeglądać ogłoszenia motoryzacyjne gdziekolwiek jesteś. Wystarczy smartfon lub tablet z systemem Android!

 • WorldMate

  Dołącz do ponad 10 milionów użytkowników aplikacji WorldMate i planów swoje kolejne podróże!

 • NajNaj Życzenia

  Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia.

 • My Tracks

  My Tracks to w pełni darmowa aplikacja mobilna od Google, która może stać się Waszym nieodłącznym kompanem podczas codziennych treningów (bieg, jogging, jazda na rowerze).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Moon+ Reader 1.9 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ