Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mirror 2.1.1 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: mmapps mobile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.08.2013
Rozmiar:
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 150

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mirror 2.1.1 - Mobile

mir3Mirror to niezwykle prosta, ale też bardzo przydatna aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Zamieni Twój smartfon lub tablet w podręczne lusterko. Narzędzie to może stać się bardzo pomocne podczas długich podróży lub na przykład na kempingu.

Kiedy potrzebujesz lustra aby dyskretnie poprawić makijaż, sprawdzić fryzurę lub po prostu móc się dokładnie ogolić to Mirror staje się niezastąpiony.

Główne zalety aplikacji to:
- prosta w użyciu,
- posiada zoom oraz możliwość ustawiania ekspozycji,
- przycisk to zatrzymywania obrazu (stopklatka).
Całość jest banalna w obsłudze i nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu. Do poprawnego działania aplikacji Mirror nasze urządzenie musi być wyposażone w kamerę frontową.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • eBay

  eBay - najpopularniejszy na świecie serwis aukcyjny dostępny także w naszym kraju. Już teraz możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś bez konieczności zabierania ze sobą komputera. To za sprawą dedykowanej aplikacji mobilnej eBay dla systemu Android.

 • H&M

  H&M to znana także w naszym kraju marka odzieżowa. Już teraz jej fani mogą pobrać specjalną, darmową aplikację mobilną H&M stworzoną z myślą o urządzeniach z systemem Android.

 • NajNaj Życzenia

  Podczas składania życzeń naszym najbliższym staramy się, by były one oryginalne i jak najlepiej pasowały do danej osoby. Niestety nie zawsze przychodzą nam do głowy odpowiednie słowa. Co wtedy? Tutaj z pomocą przychodzi aplikacja mobilna o nazwie NajNaj Życzenia.

 • IKEA

  IKEA to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów mebli oraz akcesoriów domowych. Teraz dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie możesz sprawdzić aktualną ofertę firmy, adres najbliższego sklepu oraz mapę dojazdu.

 • My Tracks

  My Tracks to w pełni darmowa aplikacja mobilna od Google, która może stać się Waszym nieodłącznym kompanem podczas codziennych treningów (bieg, jogging, jazda na rowerze).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mirror 2.1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ