Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Leksykon zdrowia 1.3 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Necessary Apps
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 141

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Leksykon zdrowia 1.3 - Mobile

leksykonzdrowia1Często zdarza się tak, że kiedy zachorujemy lub zaczniemy cierpieć na jakąś dolegliwość zanim pójdziemy po konsultacje do lekarza, sami staramy się dowiedzieć co tak naprawdę nam dolega. Już teraz nie trzeba wertować kilkusetstronicowych leksykonów, czy wyszukiwać informacji na nie zawsze wiarygodnych stronach internetowych.

Dzięki darmowej aplikacji mobilnej o nazwie Leksykon zdrowia wszystkie te dane możemy mieć zawsze przy sobie. Program zawiera szereg opisów, objawów oraz porad dotyczących sposobów leczenia. Szeroka baza na temat zdrowia jest na bieżąco aktualizowana. Warto dodać, że aplikacja nie wymaga połączenie z internetem. Polska wersja językowa oraz intuicyjne menu pomogą w obsłudze nawet nieco mnie zaawansowanym lub starszym użytkownikom. Całość dodatkowo nie zajmuje dużo miejsca w pamięci telefonu i działa niezwykle stabilnie.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.

 • Meetup – Make community real

  Meetup to niedawno powstały portal społecznościowy, który przenosi spotkania jego członków do realnego świata.

 • Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

  Pierwsza Pomoc Przedmedyczna to aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, która może okazać się niezwykle przydatna w ekstremalnych sytuacjach, kiedy przyjdzie nam udzielić pierwszej pomocy.

 • Groupon

  Aplikacja mobilna Groupon dla urządzeń z systemem Android pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi promocjami zakupowymi serwisu Groupon. Kupuj oferty przez telefon bez konieczności drukowania papierowego odpowiednika!

 • Montana clock

  Zegarek Montana jest teraz dostępny jako darmowa aplikacja mobilna o nazwie Montana clock.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Leksykon zdrowia 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ