Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kupony McDonald's - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Eliasz Kubala
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 115

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kupony McDonald's - Mobile

kupony1Nie masz czasu na przygotowywanie jedzenia w domu? Często korzystasz ofert popularnych fastfoodów? Mamy dla Ciebie świetną ofertę, która pozwoli zaoszczędzić nawet do 200zł miesięcznie. Dzięki aplikacji Kupony McDonald's możesz uzyskać szereg zniżek na popularne kanapki czy zestawy oferowane w sieci restauracji McDonald's.

Program automatycznie pobiera aktualne kupony zniżkowe i wyświetla je w menu. Aby z nich skorzystać, wystarczy wybrać interesującą nas ofertę i pokazać ją na ekranie smartfonu podczas składania zamówienia przy kasie restauracji. Prawda, że proste? Twórcy aplikacji zapewniają natychmiastową aktualizację w momencie pojawienia się nowej oferty zniżkowej. Kupony McDonald's działają na terenie całego kraju, w każdej restauracji McDonald's.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Leksykon zdrowia

  Leksykon zdrowia to aplikacja mobilna dla systemu Android, dzięki której poznasz większość popularnych chorób. Zawiera spis objawów, sposoby leczenia oraz podpowiedzi dotyczące profilaktyki.

 • IKEA

  IKEA to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów mebli oraz akcesoriów domowych. Teraz dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie możesz sprawdzić aktualną ofertę firmy, adres najbliższego sklepu oraz mapę dojazdu.

 • Groupon

  Aplikacja mobilna Groupon dla urządzeń z systemem Android pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi promocjami zakupowymi serwisu Groupon. Kupuj oferty przez telefon bez konieczności drukowania papierowego odpowiednika!

 • Aldiko Book Reader

  Aldiko Book Reader to jeden z najpopularniejszych, darmowych czytników książek elektronicznych przeznaczony na urządzenia mobilne z systemem Android.

 • Mirror

  Mirror to prosta w użyciu i przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. W kilka sekund zamieni Twój smartfon lub tablet w dyskretne lusterko.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kupony McDonald's - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ