Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IKEA 1.5 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: IKEA
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 75

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IKEA 1.5 - Mobile

Jeśli chcemy szybko i tanio urządzić mieszkanie do głowy od razu przychodzi nam nazwa IKEA. Dzięki prostym rozwiązaniom i niewygórowanym cenom firma ta jest najpopularniejszym producentem mebli oraz wyposażenia domowego na całym świecie. Aplikacja mobilna IKEA daje nam możliwość uzyskania najświeższych informacji na temat sklepów i produktów marki. Dzięki niej sprawdzimy między innymi dostępność danego produktu, obejrzymy aktualną ofertę oraz promocje. Nie zabraknie także dokładnych opisów produktów IKEA (ceny, kolorystyka, wymiary). Ponadto program umożliwia sprawdzenie godzin otwarcia sklepów IKEA oraz ich dokładne adresy ze wskazówkami dojazdu. Wymagania systemowe: Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Bezpieczna Rodzina

  Bezpieczna Rodzina to aplikacja mobilna, która pozwoli nam zadbać w szczególności o najmłodszych członków naszej familii.

 • My Guitar

  Aplikacja My Guitar dla systemu Android w prosty sposób zmieni Twój smartfon w pełnoprawną gitarę!

 • Groupon

  Aplikacja mobilna Groupon dla urządzeń z systemem Android pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi promocjami zakupowymi serwisu Groupon. Kupuj oferty przez telefon bez konieczności drukowania papierowego odpowiednika!

 • Pomocnik Wędkarza

  Pomocnik Wędkarza to niezwykle przydatna aplikacja dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas nad wodą łowiąc ryby. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • DrWidget Baza Leków

  DrWidget Baza Leków to darmowa aplikacja mobilna przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemem operacyjnym Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IKEA 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ