Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gumtree PL 1.0 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: eBay Classifieds Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 132

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gumtree PL 1.0 - Mobile

gumtree1Gumtree to jeden z najpopularniejszych, darmowych serwisów ogłoszeniowych. Dzięki niemu możemy znaleźć nowe mieszkanie, samochód, książkę ...a nawet sympatię. Teraz nie musisz siedzieć w domu przed komputerem, aby przeszukiwać dziesiątki tysięcy ogłoszeń.

Możesz to robić wszędzie tam, gdzie jesteś. Wystarczy posiadać smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android i pobrać mobilną aplikację Gumtree PL. Ta została specjalnie zoptymalizowana właśnie pod urządzenia mobilne. Mamy więc do czynienia z prostym w obsłudze i przejrzystym menu oraz wyszukiwarką.

Podstawowe funkcje aplikacji to:
- przejrzysta wyszukiwarka ogłoszeń z Twojej okolicy,
- możliwość edycji i zarządzania własnymi ogłoszeniami,
- wyświetlanie zarówno opisów, jak i zdjęć interesującego nas przedmiotu,
- możliwość śledzenia wybranych ofert,
- udostępnianie ogłoszeń znajomym poprzez wiadomości SMS, e-mail oraz na łamach serwisów społecznościowych (Facebook, Twitter).

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Ceneo

  Ceneo to jedna z najpopularniejszych w naszym kraju internetowych porównywarek cen. Portal ten wyszukuje dla nas najkorzystniejsze oferty ze sklepów z całego kraju i jednocześnie wyświetla opinie użytkowników.

 • InstaRetro for Instagram

  InstaRetro for Instagram to specjalny dodatek dla popularnej aplikacji fotograficznej, który dodatkowo pozwala na zastosowanie 25 nowych efektów retro oraz dodaje kilka ciekawych funkcjonalności.

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.

 • Tie a Tie

  W przypadku, gdy nie potrafimy samodzielnie zawiązać krawata, z pomocą przychodzi aplikacja mobilna dla urządzeń z systemem Android o nazwie Tie a Tie.

 • CycleDroid – licznik rowerowy

  CycleDroid to aplikacja mobilna, która zmieni nasz smartfon w profesjonalny komputer rowerowy. Poza standardowymi opcjami oferowanymi przez typowe liczniki rowerowe dostaniemy dostęp do szeregu innych danych generowanych za pośrednictwem odbiornika GPS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gumtree PL 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ