Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Groupon 2.6 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Groupon, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 42

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Groupon 2.6 - Mobile

groupon1Któż z nas nie lubi promocji? Jeśli szukamy jakiejś usługi lub produktu, zawsze staramy się wybierać najtańszą ofertę jeśli nie odstaje jakościowo od tych, często dużo droższych. Od pewnego czasu na polskim rynku dostępne są zakupy grupowe, a ich liderem jest serwis Groupon.

Jeśli chcesz na bieżąco znać ofertę Grouponu i móc kupować w cenach od 50 do 90 procent niższych to wystarczy zainstalować aplikację mobilną Groupon. Dzięki niej już nie będziesz musiał drukować papierowych kuponów, a aktualne oferty będziesz mieć zawsze przy sobie. Aplikacja pozwala przeglądać oferty z ponad 500 miast na całym świecie! A każdego dnia przybywa kilka więcej.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Pierwsza Pomoc

  Pierwsza Pomoc to niezwykle przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Podpowie jak powinniśmy się zachować jak świadkowie wypadków i odpowiednio poinstruuje w trakcie udzielania pierwszej pomocy.

 • Moon+ Reader

  Moon+ Reader to kolejny już, darmowy e-book reader dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Jego najważniejsze zalety to obsługa wielu formatów książek elektronicznych oraz szerokie możliwości personalizacji.

 • Leksykon zdrowia

  Leksykon zdrowia to aplikacja mobilna dla systemu Android, dzięki której poznasz większość popularnych chorób. Zawiera spis objawów, sposoby leczenia oraz podpowiedzi dotyczące profilaktyki.

 • Zdrowe Zakupy

  Zdrowy styl życia nie każdemu przychodzi z łatwością. Szczególnie jeśli mowa o odżywianiu. Jeśli chcesz zacząć jeść naprawdę zdrowo i zadbać o swój organizm to powinieneś zwrócić uwagę na darmową aplikację mobilną o nazwie Zdrowe Zakupy.

 • Ryboszukacz

  Ryboszukacz - jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o fanach wędkowania oraz tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tym właśnie hobby. Całość przeznaczona została na urządzenia mobilne z systemem Android.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Groupon 2.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ