Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eWUŚ mobile 1.4 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: ERICPOL
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eWUŚ mobile 1.4 - Mobile

ewusmobile1eWUŚ to niedawno wprowadzony system administracyjny w NFZ. Dzięki niemu pacjent może szybko zweryfikować swoje uprawnienia i sprawdzić stan ubezpieczenia zdrowotnego. Już teraz eWUŚ dostępny jest również w wersji mobilnej na urządzenia z systemem Android. Ta oparta jest o prowadzony przez NFZ Centralny Wykaz Ubezpieczonych (CWU). Lekarz korzystający z eWUŚ mobile może błyskawicznie zweryfikować dane konkretnego pacjenta wyłącznie po numerze PESEL.

eWUŚ mobile to niezwykle pomocne narzędzie, które oszczędzi sporo czasu i będzie pomocne w wielu sytuacjach (wizyty domowe, różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, gdzie potrzebna jest pomoc lekarska, itd). Aplikacja jest w pełni darmowa i aktualizowana na bieżąco. Nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu i obsługiwana jest nawet przez starsze urządzenia z Androidem.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Tie Knots Free

  Tie Knots Free to prosta w użyciu aplikacja, która krok po kroku poinstruuje nas w jaki sposób powinniśmy poprawnie zawiązać krawat. W menu dostępnych kilka rodzajów węzłów.

 • Photoblog.pl

  Photoblog.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów foto w Polsce. Teraz dzięki aplikacji mobilnej na Androida możesz mieć do niego dostęp wszędzie tam, gdzie jesteś.

 • Montana clock

  Zegarek Montana jest teraz dostępny jako darmowa aplikacja mobilna o nazwie Montana clock.

 • c:geo

  c:geo to darmowa aplikacja pozwalająca dołaczyć do grona poszukiwaczy przygód w miejskiej dżungli. Aplikacja przenosi nas do świata tzw. Geocachingu. Eksploruj miasto, szukaj tajemniczych skrzynek, dziel się wrażeniami ze znajomymi!

 • IKEA

  IKEA to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów mebli oraz akcesoriów domowych. Teraz dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie możesz sprawdzić aktualną ofertę firmy, adres najbliższego sklepu oraz mapę dojazdu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eWUŚ mobile 1.4 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ