Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

eBay - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: eBay Mobile
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 107

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis eBay - Mobile

ebay1eBay to najpopularniejszy portal aukcyjny na świecie. Od jakiegoś czasu dostępny na wszystkich kontynentach w ponad kilkudziesięciu krajach. Jeśli często zdarza Ci się kupować lub sprzedawać przedmioty właśnie poprzez eBay to warto zastanowić się nad instalacją oficjalnej aplikacji mobilnej służącej właśnie do obsługi wspomnianego serwisu. Dzięki niej w prosty i przede wszystkim szybki sposób wyszukasz interesujący Cię przedmiot i bez problemu go zalicytujesz. Zaś jeśli chodzi o sprzedaż - dostępny jest panel, który umożliwi wystawianie aukcji, edycję treści już zamieszczonych ogłoszeń czy dodawanie zdjęć. Nie zabraknie także możliwości dodawania aukcji do ulubionych, ustawiania powiadomień o aukcjach mających wkrótce się zakończyć. Dzięki prezentowanej aplikacji możesz korzystać z serwisu eBay gdziekolwiek jesteś. Wystarczy smartfon oraz połączenie z internetem.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.

Podobne Styl życia

 • Zdrowe Zakupy

  Zdrowy styl życia nie każdemu przychodzi z łatwością. Szczególnie jeśli mowa o odżywianiu. Jeśli chcesz zacząć jeść naprawdę zdrowo i zadbać o swój organizm to powinieneś zwrócić uwagę na darmową aplikację mobilną o nazwie Zdrowe Zakupy.

 • Mirror

  Mirror to prosta w użyciu i przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. W kilka sekund zamieni Twój smartfon lub tablet w dyskretne lusterko.

 • otoMoto.pl

  otoMoto.pl to mobilna aplikacja na Androida, dzięki której możesz przeglądać ogłoszenia motoryzacyjne gdziekolwiek jesteś. Wystarczy smartfon lub tablet z systemem Android!

 • Bezpieczna Rodzina

  Bezpieczna Rodzina to aplikacja mobilna, która pozwoli nam zadbać w szczególności o najmłodszych członków naszej familii.

 • Montana clock

  Zegarek Montana jest teraz dostępny jako darmowa aplikacja mobilna o nazwie Montana clock.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: eBay - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ