Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CycleDroid – licznik rowerowy 1.5 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Michał Marschall
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 541

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CycleDroid – licznik rowerowy 1.5 - Mobile

cycledroid1CycleDroid to profesjonalna aplikacja mobilna dla aktywnych. Jak sama nazwa wskazuje, dotyczy ona jazdy na rowerze. Dzięki niej możemy dokładnie prześledzić nasz ruch i zmierzyć takie parametry, jak prędkość, czas wycieczki, wysokość względem poziomu morza, różnicę wzniesień, nachylenia terenu, spalony tłuszcz i kalorie oraz kilka innych istotnych danych. Całość działa w oparciu o czujnik GPS.

CycleDroid to także możliwość automatycznego generowania wykresów:
- wysokość/dystans,
- prędkość/dystans,
- prędkość/czas.

Przejrzyste i proste w obsłudze menu ułatwi nawigowanie nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Aplikacja oferuje także eksport danych w formacie CSV. Plik taki możemy przenieść do innego urządzenia z Androidem i kontynuować korzystanie z aplikacji CycleDroid na przykład na nowym smartfonie. Kolejną, wartą zainteresowania opcją jest możliwość eksportu danych do formatu GPX (GPS eXchange Format). Ten pozwoli nam na sprawdzenie dokładnej trasy przejazdu na komputerze przy pomocy Google Maps lub Google Earth.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.

 • Allegro

  Allegro - największy, polski portal aukcyjny. Teraz dostępny także na smartfony i tablety z systemem Android. Za darmo na Pobierz.pl!

 • Ryboszukacz

  Ryboszukacz - jak sama nazwa wskazuje, jest to aplikacja stworzona specjalnie z myślą o fanach wędkowania oraz tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tym właśnie hobby. Całość przeznaczona została na urządzenia mobilne z systemem Android.

 • Moon+ Reader

  Moon+ Reader to kolejny już, darmowy e-book reader dla urządzeń mobilnych z systemem Android. Jego najważniejsze zalety to obsługa wielu formatów książek elektronicznych oraz szerokie możliwości personalizacji.

 • Meetup – Make community real

  Meetup to niedawno powstały portal społecznościowy, który przenosi spotkania jego członków do realnego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CycleDroid – licznik rowerowy 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ