Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

c:geo 2013 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: c:geo team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 208

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis c:geo 2013 - Mobile

geo2.logoChcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, ale niekoniecznie masz pomysł jak to zrobić? Z pomocą przychodzi gra terenowa o nazwie Geocaching (gr. geo – Ziemia, ang. cache /keʃ/ – chować, schowek, tajny skład). Jej zasady są bardzo proste! Uczestnicy ukrywają w różnych, często ciężko dostępnych zakątkach miasta specjalne skrzynki.

W ich wnętrzu znajdziemy między innymi dziennik wypraw, do którego niezwłocznie należy się wpisać oraz drobne upominki, z których jeden zabieramy. Niemniej jednak sami także powinniśmy zostawić coś dla następnych "graczy". Jak wziąć udział w takiej zabawie? Wystarczy pobrać darmową aplikację o nazwie c:geo.

Jej twórcy zadbali zaopatrzyli ją we wszystkie najważniejsze funkcje, które pozwolą nam w pełni cieszyć się geocachingiem. Warto wspomnieć, że aplikacja łączy się z oficjalnym serwerem Geocaching.com, co daje nam dostęp do ponad 2 milionów lokacji w 180 krajach (w tym także w Polsce).

Ponadto c:geo zaoferuje:
- podgląd trasy prowadzącej do najbliżej znajdującej się skrzynki,
- możliwość skorzystania z map Google lub OpenStreet,
- wyszukiwarka pozwalająca segregować daną trasę ze względy na poziom trudności, odległość, dostępność, itp,
- korzystanie z aplikacji również w trybie offline (informacje są ładowane na serwer w momencie połączenia),
- możliwość robienia notatek dotyczących aktualnie poszukiwanego "skarbu",
- import/eksport plików typu GPX,
- funkcja cachowania map w trybie offline.
- dzielenie się wrażeniami z innymi użytkownikami poprzez wstawianie komentarzy oraz publikowanie informacji na portalach społecznościowych.

Wymagania systemowe:
Aplikacja obsługuje urządzenia mobile z systemem Android 1.6 lub nowszym

Podobne Styl życia

 • BistroClub - zniżki i rabaty

  BistroClub - zniżki i rabaty to zupełnie darmowa aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, dzięki której każdy może uzyskać dostęp do setek zniżek, rabatów, kuponów promocyjnych oraz ofert typu happy hours w wielu restauracjach, pizzeriach, kawiarniach, pubach i barach w całej Polsce!

 • My Guitar

  Aplikacja My Guitar dla systemu Android w prosty sposób zmieni Twój smartfon w pełnoprawną gitarę!

 • otoMoto.pl

  otoMoto.pl to mobilna aplikacja na Androida, dzięki której możesz przeglądać ogłoszenia motoryzacyjne gdziekolwiek jesteś. Wystarczy smartfon lub tablet z systemem Android!

 • Meetup – Make community real

  Meetup to niedawno powstały portal społecznościowy, który przenosi spotkania jego członków do realnego świata.

 • Chest Workout

  Codzienne, regularne treningi wybranej partie ciała wymagają dużo chęci i samozaparcia. Niestety nie każdy jest na tyle zdeterminowany, by wytrwać w postanowieniu. Tutaj z pomocą przychodzą różnego rodzaju aplikacje mobilne, które pełnią rolę swoistych asystentów treningowych. Jedną z wartych polecenia, bez wątpienia jest Chest Workout.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: c:geo 2013 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ