Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Budzik (Alarm) Xtreme - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: AVG Labs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Budzik (Alarm) Xtreme - Mobile

budzikxtreme1Często zdarza Wam się rano wyłączyć budzi i pójść dalej spać? Dla wielu pobudka wczesnym rankiem to jeden z najnieprzyjemniejszych punktów dnia. Tym razem mamy coś dla leniuchów i fanów porannych drzemek. Budzik Xtreme już nigdy nie pozwoli Wam zaspać i spóźnić się do pracy, szkoły czy na umówione spotkanie.

Dzięki niemu możemy wybrać jeden z kilku trybów budzenia, który najlepiej odpowiada naszym preferencjom. Do wyboru mam między innymi opcje:
- powolnego zwiększania głośności budzika,
- wyboru dowolnej piosenki, dźwięku lub alarmu z pamięci telefonu lub zainstalowanej karty SD,
- możliwości ustawienia superdużego przycisku drzemki, by nie pomylić go z całkowitym odrzuceniem alarmu,
- wybór pomiędzy alarmem muzycznym, alarmem z losowym doborem dźwięku, alarmem z łagodnie zwiększającym się poziomem głośności, alarmem z drzemką wymagającą obliczenia matematycznego, konieczność potrząśnięcia telefonem w celu uzyskania drzemki i kilka innych.

Wymagania systemowe:
Zależnie od typu urządzenia.

Podobne Styl życia

 • Tie Knots Free

  Tie Knots Free to prosta w użyciu aplikacja, która krok po kroku poinstruuje nas w jaki sposób powinniśmy poprawnie zawiązać krawat. W menu dostępnych kilka rodzajów węzłów.

 • eBay

  eBay - najpopularniejszy na świecie serwis aukcyjny dostępny także w naszym kraju. Już teraz możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś bez konieczności zabierania ze sobą komputera. To za sprawą dedykowanej aplikacji mobilnej eBay dla systemu Android.

 • Pomocnik Wędkarza

  Pomocnik Wędkarza to niezwykle przydatna aplikacja dla tych, którzy lubią spędzać wolny czas nad wodą łowiąc ryby. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • My Baking

  Pieczesz ciasta i babeczki? Nawet jeśli nie, a chciałabyś zacząć to aplikacja My Baking jest właśnie dla Ciebie!

 • BistroClub - zniżki i rabaty

  BistroClub - zniżki i rabaty to zupełnie darmowa aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android, dzięki której każdy może uzyskać dostęp do setek zniżek, rabatów, kuponów promocyjnych oraz ofert typu happy hours w wielu restauracjach, pizzeriach, kawiarniach, pubach i barach w całej Polsce!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Budzik (Alarm) Xtreme - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ