Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AntyKomar 1.0 - Mobile

Kategoria: Styl życia
Producent: Leniuchuj
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 177

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AntyKomar 1.0 - Mobile

antykomar1Coroczna, wakacyjna plaga komarów wszystkim daje się we znaki. Niestety nie zawsze mamy przy sobie odpowiedni środek, by móc zniwelować częstotliwość ukąszeń. Tutaj z pomocą przychodzi najnowsza technologia. Wystarczy, że mamy smartfon z systemem Android i pobierzemy aplikację o nazwie Anty Komar. To nic innego, jak specjalnie zaprojektowany odstraszacz komarów!

Dzięki tej aplikacji możesz grillować, spacerować czy po prostu wylegiwać się na łonie natury bez obaw o ukąszenia. Wystarczy odpalić program i cieszyć się świeżym powietrzem bez komarów, kleszczy czy meszek. Całość działa na zasadzie emitowania dźwięków o odpowiedniej częstotliwości, które powodują, że owady nas nie zauważają. Proste i genialne jednocześnie. Aplikacja szczególnie polecana podczas wakacyjnych wypadów za miasto.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.

Podobne Styl życia

 • Zdrowe Zakupy

  Zdrowy styl życia nie każdemu przychodzi z łatwością. Szczególnie jeśli mowa o odżywianiu. Jeśli chcesz zacząć jeść naprawdę zdrowo i zadbać o swój organizm to powinieneś zwrócić uwagę na darmową aplikację mobilną o nazwie Zdrowe Zakupy.

 • Zombie, Run!

  Zombie, Run! To aplikacja, który w niezwykle ciekawy sposób zachęci Was do biegania. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • eWUŚ mobile

  eWUŚ mobile to przydatna aplikacja umożliwiająca dostęp do danych w systemie eWUŚ, który sprawdza stan ubezpieczenia pacjentów zarejestrowanych w NFZ. Teraz także dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

 • Mirror

  Mirror to prosta w użyciu i przydatna, darmowa aplikacja dla urządzeń mobilnych z systemem Android. W kilka sekund zamieni Twój smartfon lub tablet w dyskretne lusterko.

 • Vine

  Vine to zyskujący na popularności portal społecznościowy, dzięki któremu jego użytkownicy mogę dzielić się z całym światem swoją kreatywności w tworzeniu krótkich filmów wideo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AntyKomar 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ